HomeKonferencje

Szkolenie (morskich i nie tylko) Wilków

Tradycyjnie już, we wrześniu, wataha Jack Wolfskin wraz ze swoimi wilczymi partnerami spotkała się w Gdańsku, Górkach-Zachodnich na dwudniowym, intensywnym szkoleniu outdoorowym. W tych dniach obiekt AZS’u opanowało ponad 60 profesjonalistów i entuzjastów outdooru, podróży i sportu.

fot. Zespół Jack Wolfskin

Tym razem szkolenie będące wstępem do kolekcji AW19 podzielono na cztery rodzaje aktywności:

  • Mountaineering
  • Hiking
  • Trekking
  • Biking

fot. Zespół Jack Wolfskin

Szkoleniom towarzyszyły krótkie zadania w ramach których uczestnicy zbierali materiały potrzebne do szkolenia m.in.: na ściance wspinaczkowej, kajakach czy podczas rowerowej jazdy na orientację. Eksperci z ramienia marki Jack Wolfskin podzielili się swoją wiedzą z zakresu pakowania, doboru ubioru i sprzętu do konkretnej aktywności oraz technologii materiałów. Uczestnicy mieli także okazję poznać ważną dla marki – społeczną odpowiedzialność biznesu – w ramach której, do produkcji swojej odzieży i sprzętu Jack Wolfskin poddał procesowi recyklingu już ponad 13 000 000 butelek PET.

fot. Zespół Jack Wolfskin

Organizator zadbał także o atrakcje, którymi były: rejs statkiem po Wiśle Śmiałej, turniej zawodów sumo i przeprowadzone przez Bartosza Malinowskiego – autora Wielkiego Szlaku Himalajskiego praktyczne szkolnie z pakowania i doboru odzieży w góry oraz prelekcja podsumowująca wiele lat działalności w górach Azji. Uczestnicy mieli także okazję się zintegrować podczas wieczornego ogniska, któremu towarzyszyła muzyka płynąca z gitar.

fot. Zespół Jack Wolfskin

Wszystkim uczestnikom szkolenia i Bartoszowi Malinowskiemu – dziękujemy za obecność i świetną zabawę!

Do zobaczenia!

Zespół Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0