HomeNowości z rynku

Pierwszy sklep firmowy Under Armour w Polsce w Westfield Arkadia

OTCF S.A. otworzył dzisiaj pierwszy sklep firmowy amerykańskiej marki sportowej Under Armour w Polsce. Salon zlokalizowany jest w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia.

Under Armour otworzył pierwszy sklep w Polsce w Westfield Arkadia (fot. mat. prasowy)

Podczas wyjątkowego wydarzenia został przedstawiony nowy polski ambasador marki, Robert Karaś – triathlonista, mistrz i rekordzista świata na dystansie potrójnego i podwójnego Ironmana. W otwarciu wzięli udział jedni z najlepszych sportowców w kraju: pierwszy Polak w lidze NBA Cezary Trybański, dwukrotna mistrzyni świata we wspinaczce sportowej na czas Aleksandra Mirosław oraz mistrz triathlonu Jerzy Górski. Spotkanie poprowadził prezenter telewizyjny i radiowy oraz zaawansowany triathlonista – Maciej Dowbor.

Under Armour otworzył pierwszy sklep w Polsce w Westfield Arkadia (fot. mat. prasowy)

Pierwszy sklep Under Armour w Polsce ma powierzchnię ponad 200 metrów kwadratowych. W jego ofercie znajdują się zaawansowane technologicznie linie odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych do treningu oraz biegania w różnych warunkach pogodowych. Obsługę warszawskiego Under Armour Brand House tworzy zespół wyszkolonych ekspertów. Doradza w wyborze produktów, które pozwolą każdemu trenować, wyglądać i czuć się jak najlepiej. Nowy sklep spełnia wszystkie globalne standardy Under Armour, tak aby zapewnić klientom i klientkom marki w Polsce kontakt ze światem sprzętu sportowego najwyższej klasy. 

Under Armour otworzył pierwszy sklep w Polsce w Westfield Arkadia (fot. mat. prasowy)

Pierwszy polski Under Armour Brand House ulokowano w jednym z największych i najnowocześniejszych centrów handlowych w kraju. Sklep mieści się na parterze centrum handlowego Westfield Arkadia w Warszawie i jest otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 – 22:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 21:00.

Więcej informacji o marce Under Armour znajduje się na stronie internetowej underarmour.eu.

***

O marce

Unstoppable Best Woven 12 Zip Anorak (fot. mat. prasowy)

Under Armour to notowany na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych producent obuwia, odzieży i sprzętu sportowego, który zrewolucjonizował sposób ubierania się sportowców na całym świecie. W myśl misji marki – „Under Armour makes you better” – innowacyjne produkty zaprojektowane są tak, by poprawiać wyniki sportowców na każdym poziomie zaawansowania. 

UA HOVR Infinit (fot. mat. prasowy)

Platforma Under Armour Connected Fitness™ wspiera największą na świecie społeczność miłośników zdrowia i fitnessu poprzez pakiet aplikacji mobilnych, Endomondo, MapMyFitness, MyFitnessPal i UA Record. Główna siedziba Under Armour mieści się w Baltimore w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie internetowej www.uabiz.com.

***

Markę Under Armour na polski rynek wprowadził pierwszy dystrybutor – firma MM Sport z Krakowa. MM Sport przez 11 lat angażował się w budowanie pozycji Under Armour, współpracując z wieloma świetnymi sportowcami. Ambasadorami, w takim okresie, byli m.in. Tomasz Frankowski, Adam Waczyński, czy Michał Kubiak.  Od tego roku dystrybucję Under Armour przejął OTCF S.A. właściciel takich brandów jak 4F, Outhorn, czy 4Faces (sieć sklepów).

Źródło: informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0