HomeEkologia / Zrównoważony rozwój

Ratuj ciuchy! – Dzień naprawczy w AGREST

Krakowska marka wspinaczkowa zaprasza w najbliższą sobotę na „dzień naprawczy” do swojej pracowni. Warto skorzystać, bo lepiej naprawiać niż wyrzucać!

Ratuj ciuchy! – Dzień naprawczy w AGREST (fot. AGREST FB)

Pracownia niszowego producenta odzieży wspinaczkowej i woreczków na magnezję znajduje się przy ul. Cieszyńskiej 9/147. W najbliższą sobotę w godzinach 9:00 – 15:00 odbędzie się w niej „dzień naprawczy” czyli okazja, aby zreperować sfatygowane ubrania i akcesoria. AGREST, organizator akcji pisze:

Jesteśmy zwolennikami idei, że lepiej naprawiać niż wyrzucać. Sezon skalny dobiega końca – czas przejrzeć wspinaczkowe ciuchy i akcesoria. Jeśli odniosły rany, ale da się je jeszcze uratować, to chętnie Wam w tym pomożemy.

AGREST będzie naprawiał (oczywiście w miarę możliwości, głównie prostsze usterki, możliwe do naprawienia od ręki) odzież i akcesoria niezależnie od marki. Usługa tego dnia będzie darmowa.

Jeśli nie jesteście pewnie czy Waszą ulubioną dziurawą bluzę czy spodnie da się naprawić, możecie wcześniej zapytać organizatorów akcji, korzystając ze strony wydarzenia:

red.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0