HomeRynek outdoor

Martes Sport nie zwalnia tempa – kolejne otwarcia w Parczewie, Płocku, Łebie i Jaworze

Sieć sklepów Martes Sport niezmiennie się rozwija. W lutym do swojego sklepowego portfolio potentat dopisał i planuje dopisać placówki w Parczewie, Płocku, Łebie i Jaworze. W sumie będzie ich już ponad 320.

Jako pierwszy w lutym został otwarty sklep w Parczewie. Inauguracja nastąpiła 5 lutego w galerii S1 Center. W ofercie klienci znajdą m.in.: sprzęt narciarski, sanki i łyżwy, zimową odzież i obuwie dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie również propozycji dla miłośników innych dyscyplin: biegania, fitnessu, pływania, gier zespołowych, skatingu czy tenisa. 6 lutego Martes Sport zaprosił z kolei do Płocka, a dokładniej do Galerii Wisła. Na fanów sportowych aktywności czekały odzież, obuwie i akcesoria od znanych i cenionych marek sportowych, takich jak adidas, Columbia, Nike czy The North Face.

Jeden z salonów Martes Sport zlokalizowany w centrum handlowym (fot. martessport.com.pl)

Na jutro, 20 lutego, zaplanowane jest otwarcie w Łebie. Nowy sklep pojawi się w Parku Handlowym. W asortymencie nie zabraknie najpopularniejszych dyscyplin, takich jak bieganie, pływanie, kolarstwo, fitness, piłka nożna, siatkówka czy koszykówka. Martes Sport wyjdzie również naprzeciw pasjonatom turystyki górskiej oraz podróżowania, którzy szukają solidnych plecaków lub walizek.

Końcówka miesiąca, a dokładnie 27 luty, to data otwarcia sklepu w Jaworze, w centrum handlowym Vendo Park. W ofercie nowo powstałej placówki klienci znajdą produkty cenionych sportowych marek, takich jak Arena, adidas, Asics, Elbrus, Hi-Tec, Nike, Puma, The North Face czy Salomon. Asortyment sklepu wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom zarówno amatorów, jak i zaawansowanych sportowców. Coś dla siebie znajdą w nim również miłośnicy turystyki górskiej, szukający solidnego obuwia trekkingowego oraz dobrej, technicznej odzieży.

Informacje prasowe Martes Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0