HomeRynek outdoorImprezy outdoor

Targi B2B oraz darmowe testy nart i desek „SNOW EXPO na śniegu” – Czarna Góra Resort

W dniach 27 – 28 lutego 2020, w Czarna Góra Resort odbędzie się pierwsza edycja „B2B SNOW EXPO na śniegu” . Swój udział potwierdziło 23 dystrybutorów, którzy zaprezentują 55 marek, producentów nart, desek i innych akcesoriów dla narciarzy i snowboarderów. Kolejne dwa dni, od 29 lutego do 1 marca klienci indywidualni będą mogli testować narty i deski 16 producentów z kolekcji 2020/21.

„Po pięciu edycjach „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” zorganizowanych na PGE Narodowym w Warszawie postanowiliśmy z początkiem 2019 roku ruszyć w polskie góry. Zorganizowaliśmy dotąd trzy edycje „B2C SNOW EXPO na śniegu” – darmowych testów nart i desek dla Klientów końcowych.
W każdej z nich wzięło udział kilkunastu producentów sprzętu.

„Wszyscy przekonali się, że testy wielobrandowe, dobrze i spójnie komunikowane przynoszą z każdą kolejna edycją coraz lepsze wyniki. Na tej kanwie, wspólnie z dystrybutorami postanowiliśmy edycję kończącą sezon wydłużyć o dodatkowe dwa dni B2B. Nieprzypadkowo wybraliśmy Czarna Góra Resort – ośrodek narciarski, hotel i aparthotele, które przeniosą polskie targi B2B w 21 wiek” powiedział organizator, Arkadiusz Walus.

Bezpłatna rejestracja dla odwiedzających z branży (potrzebna do uzyskania identyfikatora), link do rezerwacji pokoi oraz link do rezerwacji kolacji branżowej znaleźć można tutaj: http://expotickets.pl/snow-expo-na-sniegu/

Przy okazji testów można spotkać się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Zarażą pasją, doskonale doradzą i podzielą się swoją wiedzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, że testowanie sprzętu nie trzeba płacić.

Ambasadorem projektu jest znany aktor i multi sportowiec Piotr Zelt – doskonały narciarz, który będzie obecny na Wydarzeniu w Czarna Góra Resort i podzieli się wrażeniami z testów sprzętu.

Nie zabraknie również najnowszej kolekcji samochodów Ford, marki, która jest partnerem SNOW EXPO w sezonie 2019/20.

Sprawdź dlaczego nie może Cię tutaj zabraknąć: http://bit.ly/snowexposnieg

Informacja prasowa Snow Expo

Plan targów B2B Snow Expo na Śniegu – pdf.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0