HomePraca

Oferta pracy: sprzedawca/doradca klienta w Salonie Firmowym marki Salewa w Poznaniu

W związku z planem otwarcia nowego Salonu Firmowego Salewa w Poznaniu poszukujemy sprzedawcy – doradcy klienta, najlepiej z doświadczeniem w branży outdoorowej lub pasjonata sportów górskich.

Oferta pracy: sprzedawca/doradca klienta w Salonie Firmowym marki Salewa w Poznaniu (fot. Oberalp)

Sporty to outdoorowe to Twoja pasja? Szukasz ciekawej pracy w zespole wpisującej się w Twoje zainteresowania? Dołącz do zespołu SALEWA!

Czego oczekujemy od kandydata/tki?

  • doświadczenia w obsłudze klienta i sprzedaży,
  • znajomości technik sprzedaży,
  • znajomości produktów z branży outdoor i/lub górskiej,
  • nastawienia na realizację celów,
  • umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • dyspozycyjności,
  • pozytywnego nastawienia, otwartości na zmiany,
  • otwartości i komunikatywności,
  • „zacięcia” górskiego i sportowego,
  • biegłości w obsłudze komputera,
  • dodatkowym atutem będzie posługiwania się j. angielskim i/lub niemieckim,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży outdoorowej.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku sprzedawca – doradca klienta odpowiedzialna będzie za sprzedaż i obsługę klientów, dbanie o ekspozycję i utrzymywanie porządku w sklepie oraz tworzenie dobrej atmosfery w miejscu pracy.

Co dajemy w zamian?

  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem motywacyjnym w postaci premii,
  • umowa o pracę,
  • karta multisport,
  • zewnętrzne i wewnętrzne programy szkoleniowe,
  • ciekawą pracę w sklepie międzynarodowej marki,
  • pracę w młodym, energicznym zespole pasjonatów sportu,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • zniżki na asortyment sklepu.

Zainteresowanych rekrutacją prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: bg@salewa24.pl

W CV prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).”

Informacja Oberalp Polska

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0