HomeRynek outdoor

CampuS – kolejna polska marka pomaga szpitalom i służbom pogotowia

Marka CampuS po raz ostatni gościła na naszych stronach w 2014. Dzisiaj, w obliczu epidemii i związanego z nią kryzysu, z przyjemnością przekazujemy informację od przedstawicieli firmy, dotyczącą wsparcia jakiego CampuS udziela szpitalom, zespołom ratowników medycznych, harcerzom i innym grupom wsparcia. Przy okazji przekazujemy też kilka informacji o marce i jej losach.

***

W ramach naszych możliwości staramy się podejmować działania, które wspomogą walkę z koronawirusem. Dołączyliśmy do grona firm, które aktywnie wspierają walkę z epidemią i zdecydowaliśmy się przekazać nieodpłatnie gogle narciarskie instytucjom, które zmagają się z brakiem osobistych środków ochronnych.

Jesteśmy na początku tej drogi, a już zgłosiły się do nas szpitale, stacja pogotowia, harcerze jak również grupy wsparcia działające jako szeroko pojmowany wolontariat. Już w drugim dniu naszej akcji zrealizowaliśmy wysyłkę około 200 szt. gogli do wspomnianych instytucji i grup. Cały czas otrzymujemy kolejne zgłoszenia, które skrupulatnie analizujemy i podejmujemy adekwatne działania. W najbliższych dniach planujemy kolejne akcje pomocowe, o których dowiecie się wkrótce. O przebiegu naszej akcji będziemy regularnie informować na naszym profilu na Facebook’u i Instagramie.

  • https://www.facebook.com/campus.polska
  • https://www.instagram.com/campus_polska/

Trzymajmy się zdrowo!

O marce i firmie

Stworzony w 1997 roku CampuS jest jedną z najstarszych polskich marek w branży outdoorowej. Przez okres ponad 20 lat (z zawirowaniami w latach 2012 – 2014) nieprzerwanie jesteśmy związani z Polską i polskim klientem. Na dzień dzisiejszy produkty oznaczone znakiem CampuS można znaleźć w 60 sklepach partnerskich na terenie całego kraju, w sklepie internetowym pod adresem campus.com.pl, na platformie Allegro oraz w sklepie firmowym w Warszawie, który pełni również funkcje salonu wystawowego.

Ostatnia dekada była okresem dużych wyzwań dla całej branży jak i dla CampuS’a. Zmiany na rynku oraz przejściowe problemy spowodowały konieczność transformacji modelu biznesowego w jakim funkcjonuje marka i podmiot odpowiedzialny za jej dalszy rozwój. Jesteśmy małym, ale prężnym i elastycznym zespołem, dla którego priorytetem jest dostarczanie klientom dobrych jakościowo produktów po rozsądnych cenach. Cały czas staramy się rozwijać naszą ofertę produktową, a także powiększać sieć sprzedaży o nowe punkty handlowe na obszarach gdzie nasza obecność nie jest jeszcze wystarczająca. W ramach współpracy ze sklepami stawiamy na proste i wzajemnie korzystne warunki handlowe oraz szybką i elastyczną obsługę co przekłada się na zadowolenie naszych Partnerów oraz ich Pracowników.

W zakresie oferty produktowej skupiamy się na obuwiu, plecakach, śpiworach, a także odzieży i drobnych akcesoriach odzieżowych. Wszystkie nasze produkty pochodzą od zaufanych dostawców, zostały sprawdzone w terenie przez wielu klientów i zawsze można je nabyć w rozsądnej cenie. Nasza produkcja pochodzi z krajów Unii Europejskiej, w tym również z Polski oraz z Dalekiego Wschodu, głównie z Chin. Zawsze staraliśmy się eksplorować i korzystać z możliwości produkcyjnych w Polsce i Unii Europejskiej, a bieżące wydarzenia związane z pandemią koronawirusa sprawiają, że potrzeba wspierania lokalnych producentów staje się coraz ważniejsza.

Informacja prasowa

***

Przykłady podobnych działań innych polskich marek znajdziecie w artykule:

Polecamy również analizę sytuacji Arkadiusza Majewskiego:

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0