HomeKonferencje

Konferencja ISPO Re.Start Days we wtorek, 30 czerwca – networking w czasach pandemii

Czas pandemii dokonał bezprecedensowych zmian na rynku, aktualne jak nigdy wcześniej stają się pytania o kondycję branży i możliwe scenariusze na przyszłość. Organizator targów ISPO podjął decyzję o przygotowaniu spotkania dla branży sportowej i outdoorowej w nowoczesnej i dostępnej dla wszystkich formule konferencji online. Konferencja ISPO Re.Start Days odbędzie się w dniach 30. czerwca – 1. lipca. Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Konferencja odbędzie się online, w języku angielskim. Uczestnicy będą mieli możliwość udziału w wykładach, panelach dyskusyjnych, w grupach warsztatowych, networkingowych oraz możliwość zadawania pytań prowadzącym jak i innym uczestnikom spotkania.

1. Dzień 30.06.2020 (EXPERIENCE DAY)

Tematy pierwszego dnia skupione zostały wokół bieżącej sytuacji na rynku – panele dyskusyjne dotyczyć będą sposobów przezwyciężania efektów koronakryzysu, jaki dotknął zarówno producentów, jak i handel detaliczny i pośredników dystrybucyjnych. Warsztaty będą podejmować temat narzędzi wspierających działania firmy w nowych okolicznościach.

2. DZIEŃ 1.07.2020 (BEYOND THE STATUS QUO)

Drugi dzień to spojrzenie w przyszłość w trzech najważniejszych dla branży sportowej i outdoorowej obszarach: digitalizacji, zrównoważonego rozwoju oraz zachowania zdrowia i dobrej kondycji fizycznej.

Pełny program Konferencji ISPO Re.Start Days dostępny jest tutaj – ispo.com.

Udział w dyskusjach panelowych potwierdzili m.in. przedstawiciele marek: Mammut, Deuter, Schöffel, Columbia Sportswear, Patagonia, INTERSPORT, Sport 2000, Oberalp Group, Decathlon, Otto Group, European Outdoor Group, WFSGI, Daimler Mobility, Urban Sports Club, Primaloft, Polartec, Sympatex, Amazon, ebay, Adobe, DFB, Basketball Bundesliga, Life Fitness, VDS, i in.

Bilety na konferencję w cenie 99 euro dostępne są tutaj – tickets.messe-muenchen.de.

Informacje o konferencji – tutaj.

Informacja prasowa ISPO

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0