HomePraca

Dołącz do ekipy Sportimpex jako Brand Manager – oferta pracy w Warszawie

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Brand Manager. Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, kochasz sport i znasz język angielski, to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie. Jako wyłączny przedstawiciel marek LEKI, Cairn, Kneissl, Maier Sports, Kayland, Fila Skates, NAROO, Sicaro, zapraszamy Cię do przesłania zgłoszenia na nowego członka naszego zespołu.

Podstawowe obowiązki:

  • tworzenie polityki cenowej marki (przygotowanie kalkulacji i cenników),
  • utrzymywanie kontaktu i pozytywnych relacji z producentami z naszego portfolio,
  • nawiązywanie kontaktu oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami (zdobywanie nowych klientów oraz opieka nad aktualnymi; zarówno z biura, jak i wyjazdowo),
  • zdobycie wiedzy o produktach oraz technologiach, wykorzystywanych przez producentów; konieczność poznania naszych marek i szybkiej nauki specyfiki produktów,
  • obsługa naszych kanałów social media na Facebooku i Instagramie,
  • nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktu z zawodnikami sponsorowanymi przez naszą firmę,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji, a także współpraca z osobami zarządzającymi wydarzeniami sportowymi, na których nasza firma jest/będzie sponsorem,
  • pomoc w organizacji wyjazdów na targi branżowe i wydarzenia sportowe,
  • uczestnictwo w targach branżowych oraz wydarzeniach sportowych w formie delegacji (kilka razy w roku).

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (wymóg konieczny);  znajomość języka niemieckiego/ włoskiego/ francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość rynku sprzętu sportowego i/lub zamiłowanie do sportu,
  • dyspozycyjność w ograniczonym wymiarze na delegacje, eventy itp.,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • kreatywne podejście do stawianych zadań i napotkanych problemów,
  • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy,
  • własna inicjatywa,
  • pozytywna energia, entuzjazm i wysoka kultura osobista,
  • chęć i zdolność uczenia się,
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność,
  • wysoka orientacja na osiąganie zaplanowanych celów.

Oferujemy:

  • miłą atmosferę pracy,
  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę,
  • stałe godziny pracy pn-pt 8:00-16:00,
  • pracę w młodym, zgranym zespole,
  • dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • ciekawą pracę, urozmaiconą wyjazdami służbowymi,
  • rozwój osobisty, zdobycie wiedzy i umiejętności,
  • w miarę rozwoju perspektywę podwyżek i premii.

CV prosimy wysyłać na maila: sandra.olinowicz@sportimpex.pl, koniecznie z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PPHU SPORTIMPEX – Jacek Szafrański z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Ogłoszenie Sportimpex

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0