HomeNowości z rynku

Jesień 2020: wspólna kolekcja marek The North Face i Brain Dead

The North Face i Brain Dead łączą siły, prezentując wspólną kolekcję na jesień 2020! To druga w historii współpraca obu marek, a znajdą się w niej looki inspirowane światem wspinaczki i funkcjonalne detale – zachęta do tego, by poszerzać horyzonty i poszukiwać alternatywy dla codzienności za sprawą eksploracji.

Jesień 2020: wspólna kolekcja marek The North Face i Brain Dead (fot. mat. prasowe)

Informacja o kolekcji pokryła się z przypadającym na 22 sierpnia czwartym Światowym Dniem Wspinaczki, co było świetną okazją do poruszenia ważnych dla marek i środowiska wspinaczkowego tematów.

Efektem jest zapis blisko trzygodzinnej rozmowy o różnorodności, równych szansach i inkluzywności, w której wzięli udział przedstawiciele The North Face, Brain Dead i działacze oraz pionierzy ze społeczności wspinaczy. Całą dyskusję można obejrzeć w serwisie YouTube.

Kluczowym partnerem tegorocznych obchodów Światowego Dnia Wspinaczki jest ALL RISE – program założony przez Long Beach Rising, Brain Dead i Ashimę Shiraishi, wspinacza z teamu sportowców The North Face. Celem ALL RISE jest zwiększenie dostępu do środowiska wspinaczkowego i wspieranie jego równomiernego rozwoju już w małych ośrodkach, a także wyrównanie szans zarobkowych wśród młodzieży z lokalnych społeczności wspinaczkowych.

O kolekcji

W nowej kolekcji można odnaleźć inspirację kultowymi produktami The North Face, takimi jak kurtka 1976 Mountain Parka czy polar 1989 Placket Pullover Classic Fleece. Znajdują się w niej także pierwsze sylwetki Brain Dead specjalnie dedykowane kobietom. W skład kolekcji wchodzą niezwykle wyraziste elementy odzieży wierzchniej, ubrania sportowe, wyposażenie i akcesoria. Wszystkie łączą w sobie charakterystyczne cechy obu marek: kontrastowe detale The North Face i graficzny, kolorowy styl Brain Dead.

Jesień 2020: wspólna kolekcja marek The North Face i Brain Dead (fot. mat. prasowe)

Ceny poszczególnych produktów będą wahać się od 55 do 520 euro. Kolekcja dostępna będzie na stronie thenorthface.com i w wybranych sklepach stacjonarnych. Klienci VIPeak będą mieć możliwość zakupu 28 sierpnia o godzinie 18:00 (godzina 12:00 PM EST) – możliwość rejestracji tutaj. Możliwość zakupu będzie także na wearebraindead.com i w wybranych punktach stacjonarnych.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0