HomeNowości z rynku

END. x Columbia prezentują wspólną kolekcję ‘Lakeside’

Brytyjski detalista END. i Columbia Sportswear przedstawiają wspólną, debiutancką kolekcję ‘Lakeside’, wykorzystującą tradycyjną stylistykę, wzory i nadruki, a równocześnie zapewniającą komfort w różnych warunkach pogodowych.

END. i Columbia Sportswear przedstawiają wspólną, debiutancką kolekcję ‘Lakeside’ (fot. mat. prasowe)

Przedstawiając kolekcję składającą się z 17 produktów, END. czerpie z obszernego archiwum Columbii i wydobywa z niego wzory z lat 70. i 80., które aplikuje do modeli będących ikonami marki. Tym samym kolekcja staje się podróżą przez historię amerykańskiej firmy.

Kolory ziemi dominujące w kolekcji są nawiązaniem do flory północnej Anglii i północno-zachodniego wybrzeża Pacyfiku (siedziba Columbii znajduje się w Portland w stanie Oregon) i wnoszą nową energię do cenionych stylów Columbii, jak Monashee Anorak, Santa Ana Anorak i Powder Keg Fleece. 

END. i Columbia Sportswear przedstawiają wspólną, debiutancką kolekcję ‘Lakeside’ (fot. mat. prasowe)

Kluczowym elementem kolekcji jest Powder Keg IC Parka, kurtka typu 4 w 1. Zewnętrzna, nylonowa warstwa zapewnia wodoodporność, natomiast wewnętrzna, odpinana, dwustronna wpinka typu Sherpa może służyć jako lżejsza kurtka lub polar w cieplejsze dni. Wyposażona w wodoodporną i oddychającą technologię Omni-Tech, kurtka posiada: wewnętrzne, zapinane na zamek kieszenie boczne, powiększone, zasuwane kieszenie zewnętrzne, regulowane mankiety oraz 3-punktowy system wpinania, który umożliwia łączenie ze sobą poszczególnych warstw. Wszystkie te funkcjonalności sprawiają, że Powder Keg IC Parka do dobry wybór zarówno na wycieczkę do miasta, jak i na łono natury.

Kolekcja „Lakeside” została uzupełniona o asortyment koszulek oraz funkcjonalne akcesoria, sygnowane markami END. i Columbia.

Premiera kolekcji „Lakeside” odbędzie się 31 października 2020 r. w na stronie sklepu internetowego END.

END. i Columbia Sportswear przedstawiają wspólną, debiutancką kolekcję ‘Lakeside’ (fot. mat. prasowe)

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0