HomeRynek outdoor

Decathlon reaguje na obostrzenia i wprowadza ułatwienie zakupów

W związku z wprowadzonymi 7 listopada nowymi obostrzeniami i zakazem handlu, sieć sklepów i producent sprzętu sportowego Decathlon wprowadza kolejne rozwiązanie ułatwiające zakupy – dostawę ekspresową.

Do wprowadzonych w pierwszej fazie pandemii usług Click&Collect 1H i Click&Collect DRIVE, sieć uruchomiła właśnie dostawę ekspresową, dzięki której zamówienie dostarczane jest do klientów w ciągu 2 godzin od jego złożenia na decathlon.pl. Obecnie taka forma dostawy funkcjonuje w wybranych regionach: w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie i na Śląsku.

– W Decathlon dokładamy wszelkich starań, aby klient miał możliwość złożenia zamówienia, dokonania zakupu i wyboru najdogodniejszej dla siebie formy odbioru – mówi Maciej Kozik, kierownik działu logistyki i płatności e-commerce. – Wiemy, że regularne ćwiczenia pomagają zwiększyć odporność organizmu, są również pomocne w walce ze stresem, dlatego w odpowiedzi na oczekiwania naszych konsumentów błyskawicznie uruchomiliśmy kolejną wygodną formę dostaw – dodaje Kozik.

Oprócz właśnie uruchomionej dostawy ekspresowej w Decathlon dostępne są: usługi Click&Collect oraz Click&Collect 1H (wystarczy złożyć zamówienie na decathlon.pl i jako miejsce dostawy wybrać swój ulubiony sklep Decathlon). Dodatkowo, w większości sklepów można odebrać zamówienie w formie bezkontaktowej z dostawą bezpośrednio do samochodu, dzięki usłudze Click&Collect DRIVE. Zamówienie można złożyć także telefonicznie, dzwoniąc na bezpłatny numer: 800 808 007. Kolejnym elementem usprawniającym odbiór zamówień internetowych jest wdrożenie w czterech sklepach w Polsce (Kraków Plaza, Warszawa Targówek, Warszawa Ostrobramska, Gdańsk Przymorze) samoobsługowych skrytek do odbioru zamówień online z opcją odbioru w sklepie stacjonarnym. W tym wypadku klient dostaje sms i e-mail z kodem do skrytki, a następnie samodzielnie, bez stania w kolejce, odbiera swoje zamówienie w C&C BOX.

W związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez Radę Ministrów i wchodzącymi w życie 7 listopada br. wielkopowierzchniowe sklepy Decathlon, powyżej 2 tys. m2, zostały zamknięte. Konsumenci wciąż mogą robić zakupy w 9 mniejszych sklepach: w Wałbrzychu (Szczawno – Zdrój), Bytomiu, Legnicy, Płocku, Poznaniu (Komorniki), Kaliszu, Pile, Gnieźnie i Kielcach.

Informacja prasowa Decathlon

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0