HomePraca

Jazda na rowerze, wędrówki piesze, wspinaczka! Jeśli outdoor to też Twoja pasja dołącz do zespołu Obsługi Klienta w firmie Cumulus®!

Ekipa Cumulus® uwielbia każdy rodzaj outdoorowej aktywności, dlatego stale ulepsza swoje produkty tak, by były jeszcze lżejsze i bardziej wytrzymałe. Zespół w Gdyni poszukuje osób, które znają branżę i dążą do tego, żeby się stale rozwijać. Ze względu na dynamiczny rozwój na rynkach międzynarodowych, głównym wymogiem jest świetna znajomość angielskiego, a język francuski jest dodatkowym atutem. Ważna jest też komunikatywność i skrupulatność.

fot. Cumulus

Jakie obowiązki na Ciebie czekają?

  • Obsługa klientów detalicznych mailowa i telefoniczna,
  • wsparcie klientów w wyborze odpowiedniego produktu,
  • procesowanie zamówień detalicznych,
  • obsługa gwarancyjna,
  • ścisła współpraca z działem realizacji zamówień

Nie jesteś z Gdyni? 

Możesz liczyć na pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania, podobno mieszkańcy Gdyni uważają, że to najlepsze miejsce do życia – warto to sprawdzić!

Nie czekaj, zgłoś się! 

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

  • rekrutacja@cumulus.pl

W tytule wiadomości wpisz:

  • REKRUTACJA – Customer Service.

CV oczywiście mile widziane 🙂

W zgłoszeniu należy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Cumulus s.c. dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

***

Cumulus® to polski producent zaawansowanych śpiworów i odzieży puchowej, łączących w sobie lekkość i funkcjonalność. Powstała w 1989 r. firma od samego początku wszystkie śpiwory i odzież wykonuje z najwyżej jakości materiałów, a także etycznie pozyskiwanego polskiego puchu. Od 2019 roku jest częścią organizacji 1% for the Planet i przekazuje 1% przychodów na wsparcie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska. Wszystkie produkty Cumulus® są wykonywane w Polsce! 

Cumulus® is a Polish company producing outdoor equipment that combines lightness and functionality. They were founded in 1989 and from the very beginning focused on clothing and down sleeping bags. Excellent, proven materials and ethically sourced Polish down ensure highest quality. In 2019 they joined 1% for the Planet and give 1% of its sale back to support environmental organizations. All Cumulus products are made in Poland.

Ogłoszenie marki Cumulus

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0