HomeRynek outdoor

Nowy sklep Martes Sport w Nowym Targu

Na 9 kwietnia planowane jest otwarcie kolejnego sklepu Martes Sport. Tym razem nowa placówka pojawi się w Nowym Targu – będzie to drugi sklep sieci w tym mieście.

Jeden z ponad 350 salonów Martes Sport w Polsce (fot. Martes Sport)

Nowy punkt sprzedaży Martes Sport w Nowym Targu zlokalizowany będzie w Parku Handlowym Stopiak. Klienci znajdą w nim odzież, obuwie i akcesoria dla miłośników sportu i aktywnego stylu życia. Asortyment sklepu dedykowany jest fanom wielu dyscyplin sportowych, takich jak: bieganie, skating, kolarstwo, fitness, pływanie, gry zespołowe oraz aktywności outdoroowe.

Pasjonaci turystyki górskiej w sklepie Martes Sport będą mogli zaopatrzyć się we wszytko, co potrzebne do udanej i bezpiecznej wędrówki – w każdych warunkach pogodowych. Doskonałe zaopatrzenie, oferta produktów dla dorosłych, młodzieży i dzieci oraz atrakcyjne promocje to gwarancja udanych zakupów dla całej rodziny! Świetnym wsparciem podczas wizyty w sklepie będą wykwalifikowani sprzedawcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich produktów.

W ostatnich tygodniach Martes Sport otworzył również nowe sklepy w: Lidzbarku Warmińskim (26 marca, Pasaż Warmiński), Żninie (18 marca, A Centrum) i Nakle (18 marca, CH Aura Park).

Źródło: Martes Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0