HomeNowości z rynkuDesign

THE NORTH FACE i Travis Weller – kolekcja inspirowana kolorami Western States 100

Limitowana kolekcja VECTIV™, stworzona we współpracy z artystą Travisem Wellerem, nawiązuje do barwnej historii zakurzonych, pomarańczowych szlaków i gęstych sosnowych lasów na trasie wyczerpującego Western States 100.

Flight VECTIV™ (fot. The North Face)

Travis zdobył tytuł magistra sztuk pięknych w dziedzinie rysunku na Western Carolina University oraz upragnioną złotą klamrę do paska dla zawodników, którzy uzyskali czas poniżej 22 godzin w wyścigu Oil Creek 100. Artysta i biegacz górski komentuje:

Bieganie trailowe wnosi do mojego życia jasność. Na szczytach gór kolory są bardziej żywe. Emocje głębiej odczuwa się w lesie. Te abstrakcyjne obrazy w naturze są podstawą mojej pracy i tej współpracy. Kiedy myślę o Western States 100 i o tym, jak podróżowałem, aby obejrzeć ten wyścig, w mojej pamięci wyróżniają się trzy odrębne odcinki trasy. Każdy z tych odcinków ma wyjątkowy charakter i wydobywa wyjątkowe cechy osobowości uczestników wyścigu. Stworzyłem barwną historię opartą na szczególnym otoczeniu i emocjach biegaczy, które można zauważyć na trasie.

Kolekcja jest już dostępna na stronie www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych.

VECTIV™ Infinite (fot. The North Face)

Informacja prasowa

***

Nasz test modelu Flight VECTIV™ znajdziecie w 59. numerze 4outdoor Biznes:

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0