HomeNowości z rynku

CRAG SPORT – przedstawicielem marki Source Tactical

Firma CRAG SPORT oficjalny dystrybutor marki Gerber Gear kontynuuje rozwój w branży military/bushcraft. Z początkiem sezonu letniego rozszerzyła swoją ofertę o markę Source Tactical, izraelskiego producenta plecaków, bukłaków i akcesoriów wojskowych.

Source Tactical

Source Tactical

Source Tactical– izraelska firma działająca na rynku od ponad 30 lat. Jej powstanie i rozwój ściśle związany jest z zaopatrzeniem wojska izraelskiego. Firma jest liderem w produkcji bukłaków i systemów nawadniania osobistego. Posiada liczne autorskie rozwiązania i technologie dzięki, którym produkty Source Tactical są niezwodne w trudnych warunkach terenowych. Ważnym segmentem w kolekcji firmy są plecaki taktyczne posiadające liczne rozwiązania dla wojska m.in. możliwość integracji plecaka z kamizelką kuloodporną, kompatybilność z systemem MOLLE, możliwość użycia plecaka w pozycji bojowej.

Source to jeden z pierwszych na świecie producentów bukłaków hydratacyjnych. Założone w 1989 przedsiębiorstwo jest jednym z największych izraelskich eksporterów wyposażenia taktycznego, produkującym zarówno na rynek wojskowy jak i cywilny.

Z bukłaków Source korzystają rodzime siły zbrojne (IDF), ale ok. 90% produkcji jest eksportowane, głównie na potrzeby sił zbrojnych innych krajów m.in. armia Wielkiej Brytanii czy piechota morska USA (USMC). Co ważne 95% produkcji marki Source Tactical odbywa się na terenie Izraela, a na potrzeby projektowania i testowania nowych rozwiązań zatrudniani są byli funkcjonariusze izraelskich wojsk specjalnych.

Firma CRAG SPORT została przedstawicielem marki na zasadach dystrybucyjnych. Produkty marki Source Tactical są dostępne w systemie B2B.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0