HomeImprezy outdoor

Europejskie spotkanie marki KEEN – po raz pierwszy od 2 lat, bez użycia komputerów

Amsterdam, 20 maja. Przedstawiciele europejskich firm dystrybucyjnych amerykańskiej marki KEEN w końcu razem, widzą się na żywo i rozmawiają bez użycia kamerek internetowych, po raz pierwszy od 2 lat.

Europejskie spotkanie marki KEEN (fot. mat. prasowe)

Dla KEEN jako firmy rodzinnej bardzo ważne jest budowanie relacji i więzi z współpracownikami. Podczas zorganizowanego w Holenderskim Amsterdamie spotkania oprócz przedstawienia planów marki, firma wyróżniła partnerów, z którymi współpracują od ponad 15 lat. 

Polski dystrybutor produktów KEEN, firma MMSPORT oraz Prezes Maciek Maciantowicz otrzymali wyróżnienia jako długoletni partnerzy marki. Nagrodzeni zostali również dystrybutorzy z Czech, Hiszpanii, Anglii oraz dwie firmy z Niemiec. 

Europejskie spotkanie marki KEEN (fot. mat. prasowe)

Marka KEEN słynie z udzielania pomocy i wspierania potrzebujących. Nie było inaczej po wybuchu wojny w Ukrainie, kiedy marka ponownie nie została obojętna i od razu przystąpiła do działań. Firma zaplanowała wsparcie w wysokości 50 tysięcy euro na cele charytatywne i wsparcie uchodźców. Podczas spotkania w Amsterdamie przedstawiciele marki ponownie zaakcentowali, że sprzeciwiają się agresji i wspierają Ukrainę. Na scenę został zaproszony Petra – przedstawiciel firmy dystrybucyjnej z Ukrainy, dla którego KEEN przygotował specjalną torbę własnej sub marki Chrome w kolorach flagi Ukrainy z napisem „NO WAR”. Był to bez wątpienia poruszający moment, wszyscy obecni wspierali Petro, który nie mógł powstrzymać wzruszenia.

Europejskie spotkanie marki KEEN (fot. mat. prasowe)

KEEN przedstawił również swoje plany, dotyczące kampanii z okazji 20-lecia istnienia marki pod hasłem NEVER NOT ORIGINAL, która ujrzy światło dzienne już w przyszłym roku. Czekamy zatem na odsłonę kampanii w Polsce, gdzie produkty KEEN dotychczas zdobyły już 3 złote medale za design podczas Targów oraz wiele wyróżnień. 

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0