HomeNowości z rynku

The North Face: Summit Series™ Performance – kolekcja przetestowana przez alpinistów

The North Face prezentuje kolejną odsłonę kolekcji Summit Series, w której znalazły się produkty wręcz przełomowe w kontekście wysokogórskich technologii. Alpiniści już teraz mogą skorzystać z najbardziej innowacyjnych produktów na rynku.

The North Face prezentuje kolejną odsłonę kolekcji Summit Series (fot. The North Face)

Nowa kolekcja, będąca częścią kampanii It’s More Than A Jacket, to odpowiedź projektantów The North Face na potrzeby i pragnienia alpinistów. W efekcie ogromnego nakładu pracy i wielu testów, powstała seria bezkonkurencyjnych, technicznych produktów, które zapewnią ciepło i suchość przez cały sezon.

Za każdym razem, kiedy wyruszamy w góry, piszemy kolejny rozdział naszej historii. Miejsca, które odwiedzamy, ludzie, których spotykamy oraz momenty, których nigdy nie zapomnimy – wszystko to wplecione jest w tkaninę noszonych przez nas ubrań. Kolejna odsłona kolekcji Summit Series to system dopracowanych warstw, dzięki którym można idealnie dopasować nasze ubranie, do danego etapu wyprawy i panujących warunków.

Kolekcja powstała w ścisłej współpracy z zespołem sportowców i była testowana przez wiele dni eksploracji, podczas których każdy produkt został poddany niezliczonym próbom. Wykorzystane technologie sprawdzono na najbardziej wymagających szczytach świata, a teraz są gotowe, aby sprostać kolejnym wyzwaniom.

Kolejna odsłona kolekcji Summit Series to system dopracowanych warstw (fot. The North Face)

Summit Series to coś więcej niż logo – to droga na szczyt

W kolekcji Summit Series™ Snow znalazły się:

Kurtka i spodnie Verbier – Freeride’owy styl i technologie przystosowane do wysokogórskich warunków. Produkty zostały wykonane z użyciem oddychającej, wodoodpornej tkaniny wierzchniej FUTURELIGHT™ 3L z uszczelnionymi szwami, której elastyczne właściwości dodatkowo zapewniają najwyższy poziom swobody i mobilności podczas jazdy.

Kurtka z kapturem Breithorn – Dzięki ociepleniu puchem ProDown™, kurtka Summit Breithorn gwarantuje komfort termiczny i niewielką wagę. Puch ten pozwala osiągnąć wysoki poziom ciepła i kompresyjności, zachowując jednocześnie swoją strukturę i właściwości nawet w wilgotnych warunkach.

Kolekcja powstała w ścisłej współpracy z zespołem sportowców i była testowana przez wiele dni eksploracji (fot. The North Face)

W Summit Series™ Climb znajdziemy:

Kurtka i spodnie Torre Egger – Zaprojektowane z myślą o wspinaczce wysokogórskiej, z wykorzystaniem materiałów zapewniających komfort i oddychalność. Te modele również wyposażono w uszczelnioną na szwach tkaninę wierzchnią FUTURELIGHT™ 3L, dzięki czemu gwarantują one niezawodną ochronę przed wilgocią. Kurtka i spodnie Torre Egger zostały stworzone, aby pomóc przekraczać swoje granice, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Bluza Casaval – Wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, bluza Summit Casaval to warstwa, którą można założyć lub zdjąć w zależności od temperatury i warunków. Została wyposażona w wysoce oddychającą technologię izolacyjną Ventrix™, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas wielu aktywności w górach.

Uzupełnieniem kolekcji Summit Series Snow i Climb jest linia Summit Series Footwear opracowana z wykorzystaniem technologii zapewniających dużą adaptacyjność oraz lekkość – stworzona dla tych, którzy chcą wspinać się szybciej, łatwiej i wyżej.

Nowa kolekcja The North Face Summit Series™ jest już dostępna na http://www.thenorthface.pl/ oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Aby być na bieżąco z kolejnymi premierami, obserwuj @thenorthface na Instagramie i @thenorthface na Facebooku.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0