HomeNowości z rynku

Nowe marki w portfolio Bakosport: MAIER SPORTS i GONSO

Warszawska firma Bakosport sp. z o.o. od wielu lat jest przedstawicielem marek La Sportiva, Deuter oraz Ortovox. W tym roku do dystrybucji dołączył amerykański producent skarpet DARN TOUGH. To jednak nie koniec, portfolio marek nadal rośnie. Bakosport zostało oficjalnym dystrybutorem MAIER SPORTS oraz GONSO.

MAIER SPORTS

Powstała w 1938 roku w niemieckim Kongen (do dziś ma tam swoją siedzibę) od początku specjalizowała się w produkcji spodni. W latach 50 rozpoczyna się produkcja spodni narciarskich oraz turystycznych. W późniejszych latach cały czas ulepsza swoje kolekcje stając się liderem w tym segmencie odzieży turystycznej.

Ważnym elementem w polityce Maier Sports jest produkcja funkcjonalnej odzieży dla jak najszerszego grona odbiorców (stąd bardzo szeroka dostępność rozmiarowa) oraz jak najwyższa jakość (5 lat gwarancji). Dziś w ofercie Maier Sports oprócz spodni jest też szeroka oferta koszulek, bluz i kurtek dedykowanych do szerokiego wachlarza turystycznych aktywności.

GONSO

Niemiecki producent odzieży funkcjonalnej z długą historią – firma powstała w 1926 rok. Dużą popularność w latach 60. i 70. przyniosły im dresy oraz odzież do narciarstwa biegowego.

Przełomowy okazał się jednak początek lat 80. kiedy Gonso rozpoczęło produkcję specjalistycznej odzieży rowerowej. W ofercie Gonso pojawiły się wtedy pierwsze na rynku spodenki z miękką syntetyczną wyściółką podsiodłową co zrewolucjonizowało świat kolarstwa.

Do dziś Gonso jest uznawany za eksperta w zakresie spodenek rowerowych, choć aktualnie znajdziecie w ofercie bardzo szeroką ofertę funkcjonalnej odzieży rowerowej.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0