HomeTargi

Piąta edycja „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy“ w TAURON ARENA KRAKÓW już w ten weekend!

Przyjdź na „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” w TAURON ARENA KRAKÓW w dniach 11-12 listopada 2023 r. Zobaczysz najnowszy sprzęt i poznasz ofertę ośrodków zimowych oraz feryjnych wyjazdów. Spotkasz się z Anią Tybor, Zuzą Witych, Oskarem Kwiatkowskim, Jackiem Ciszakiem, Tomaszem Kurdzielem oraz innymi gwiazdami sportu i specjalistami od najnowszego sprzętu czy planowania zimowych urlopów.

Zarażą Cię pasją, doradzą, opowiedzą o swoich doświadczeniach i pożartują. Poznasz regiony i stacje narciarskie z kilku krajów europejskich, staniesz przed szansą wygrania skipassów oraz biletów na Puchar Świata w narciarstwie alpejskim kobiet, a nawet zarezerwujesz zimowy wyjazd z oferty specjalistycznych tour operatorów.

„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy“ to szansa na zrobienie kursu lawinowego i poznanie zasad odpowiedniego doboru sprzętu. Najnowsze kolekcje na sezon 2023/24 zaprezentują zarówno wielkie i uznane marki, jak i niszowi producenci. Nie zabraknie też strefy sprzedażowej oraz zabaw i konkursów dla wszystkich. Nie możesz opuścić tego wydarzenia. W ten jeden weekend 11-12 listopada Tauron Arena Kraków zamieni się w zimową stolicę Polski!

SNOW EXPO to dwa dni pełne sportu, rekreacji i zimowej zabawy. Więcej informacji na snowexpo.pl

PROGRAM SNOW EXPO 2023 znajduje się tutaj: snowexpo.pl/program

Informacja prasowa organizatora

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0