HomeNowości z rynku

Świętujemy 10 edycję Suunto World Vertical Week! [sponsorowany]

Dołącz do nas w 10 edycji Suunto World Vertical Week w dniach od 18 do 24 marca! Niezależnie od tego, czy jesteś biegaczem trailowym, narciarzem, turystą, alpinistą, rowerzystą czy jakimkolwiek innym poszukiwaczem przygód, w tym tygodniu możesz wspinać się tak wysoko, jak tylko potrafisz. Ostateczny cel? Ustalenie, który kraj i rodzaj aktywności wygra, szczycąc się największym przyrostem wysokości.

Dołącz do Vertical Week w aplikacji Suunto!

Podejmij wyzwanie i dołącz do kolejnej edycji SUUNTO VERTICAL WEEK.

Suunto Vertical Week to cykliczne wydarzenie organizowane przez markę Suunto od 2016 roku na przełomie lutego i marca, do którego może dołączyć każdy posiadacz zegarka Suunto z barometrem i pobraną aplikacją Suunto, niezależnie od miejsca zamieszkania. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 18 do 24 marca. Jej głównym celem jest zliczanie kilometrów i przewyższeń pokonanych w skali kraju, więc niezależnie od tego, czy jesteś biegaczem, miłośnikiem chodzenia po górach, czy może miłośnikiem skitourów, Suunto Vertical Week jest świetnym wydarzeniem, w którym możesz wziąć udział.

Suunto Vertical Week to znacznie więcej niż kolejne cykliczne wydarzenie. Chcemy zachęcić Cię nie tylko do aktywnego uprawiania sportów na świeżym powietrzu i poczucia piękna otaczającej Cię natury, ale także do przekraczania własnych granic, stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej, dążenia do nowych celów niezależnie od poziomu sportowego czy doświadczenia.

Razem możemy inspirować i motywować się nawzajem do większej aktywności i zdobywania nowych szczytów. Załóż więc wygodne buty, weź zegarek Suunto i przygotuj się na wyjątkową przygodę. Biegaj, jeźdź na nartach, spaceruj, wspinaj się – wszystkie aktywności napędzane siłą ludzkich mięśni liczą się od 18 do 24 marca.
#verticalweek jest również okazją do rywalizacji o tytuł najbardziej wysportowanego kraju, aby zmierzyć się ze sobą i zobaczyć, kto pokona największe przewyższenie.

Tradycyjnie pod koniec wydarzenia wyniki wszystkich uczestników wyzwania zostaną zsumowane i dowiemy się, który kraj wspiął się najwyżej, a także który sport był najbardziej popularny.

Możesz śledzić swoje postępy w pokonywaniu przewyższeń w nowych aplikacji sportowych SuuntoPlus Vertical Week:

  • Aplikacja sportowa Vertical Week zlicza każdy pokonany metr i pokazuje łączną wysokość zarówno dla bieżącej aktywności, jak i całego tygodnia. Możesz również sprawdzić, jak wysoko uplasowałeś się w poprzednim wyzwaniu Vertical Week. Czy jesteś już w najlepszych 30%, a może nawet w najlepszych 5% uczestników?
  • Aplikacja sportowa SuuntoPlus Vertical Race umożliwia biegaczowi śledzenie tempa biegu w pionie. Aplikacja pokazuje w jednym widoku, jak daleko jesteś od mety a także czy jesteś poniżej czy powyżej średniego tempa.
    Wejdź do sklepu SuuntoPlus Store w aplikacji Suunto i zsynchronizuj aplikację sportową Vertical Week z zegarkiem. Przed rozpoczęciem pierwszej aktywności Vertical Week wybierz aplikację sportową w ustawieniach aktywności.

Dołączenie do Vertical Week jest proste – wystarczy otworzyć aplikację Suunto i kliknąć „dołącz” do Vertical Week. Liczą się wszystkie aktywności wykonywane w ciągu tygodnia.

Dołącz teraz i podnieś poziom swojej przygody!

Więcej na stronach suunto.com.

Informacja prasowa Suunto

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0