HomeRynek outdoor

Nowy dystrybutor Climbing Technology w Polsce

Produkty Climbing Technology, włoskiego producenta sprzętu wspinaczkowego oraz przeznaczonego do prac na wysokości, są od wielu lat oferowane na polskim rynku za pośrednictwem firmy Snap Outdoor Sp. z o.o. Postpandemiczna rzeczywistość rynku outdoorowego stawia przed wszystkimi nowe wyzwania. Mając na uwadze plany rozwojowe całej grupy SKYLOTEC, a także postępującą konsolidację produktową, podjęto decyzję o zmianie dotychczasowego dystrybutora na terenie Polski. Nowym przedstawicielem marki CT w naszym kraju została firma Camper Distribution Sp. z o.o.

Przygotowując nowy model sprzedażowy, Climbing Technology bardzo uważnie wsłuchiwało się w głosy płynące z branży, uznając polski rynek za  jeden z najważniejszych i najszybciej rozwijających się w Europie. Producent wierzy, że zmiana ta przełoży się na wzrost zainteresowania produktami CT/SKYLOTEC, oferując jednocześnie wszystkim klientom atrakcyjne warunki współpracy, pozwalające na budowanie stabilnych, długotrwałych i satysfakcjonujących relacji handlowych. Dotyczy to zarówno branży outdoorowej, jak i arborystycznej oraz dostępu linowego.

Sprzęt wspinaczkowy Climbing Technology (fot. E. Veronese /Climbing_Technology)

W ciągu najbliższych kilku tygodni dostępność produktów Climbing Technology w magazynie Camper Distribution Sp. z o.o. w Opolu osiągnie optymalny poziom, pozwalający na bieżącą obsługę zamówień hurtowych. Do serwisu B2B (b2b.camper.pl) wprowadzona zostanie pełna oferta produktowa. W związku ze zmianami Camper Distribution Sp. z o.o. jeszcze do końca maja 2024 roku oferuje klientom możliwość złożenia przedzamówień na sezon FW 2024.

Informacja prasowa Camper Distribution

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0