Home

Salomon Trail Running w Czechach – trzecia edycja cyklu już za 3 tygodnie

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Salomon Trail Running i Adventure Racing Cup. Tym razem w Góry Orlickie, tuż za granicą, po czeskiej stronie Kotliny Kłodzkiej. Zawody zostaną rozegrane w dniach 1-3 sierpnia.

  • Salomon Trail Running

Salomon Trail Running, logo1
Na stronie internetowej dostępne są już dokładne informacje dotyczące biegu (2 sierpień, start godz. 9.00). Trasa będzie mieć długość 10 km i przewyższenie, które obrazuje poniższy profil:

Salomon Trail Running, Czechy, profil trasyProfil trasy

Zapowiada się więc górski bieg i rywalizacja na najwyższych obrotach dla wszystkich walczących o punkty w rankingu. Dla tych, dla których celem jest raczej aktywne spędzenie czasu przygotowano dodatkowo Salomon Family Run – bardziej wycieczka niż zawody dla grup z dziećmi, po wyznaczonej trasie z miłymi niespodziankami.

Tradycyjnie już gwarantujemy symboliczne wpisowe oraz bardzo atrakcyjne nagrody.

Pełne wyniki, zdjęcia oraz klasyfikacja po dwóch edycjach są dostępne na stronie www.trailrunning.pl

  • Adventure Racing Cup

ARC logo

Zawody w Czechach to również kolejna edycja Adventure Racing Cup.

Tradycyjnie rywalizacja przebiegać będzie na dwóch trasach – Profi ok. 160 km (etap nocny i dzienny) i Open ok. 100 km tylko w dzień. Jak na prawdziwy rajd przygodowy przystało, zawodnicy wyruszą na treking, rowery górskie, rolki, prostą wspinaczkę i zadania linowe oraz etapy canoe i pływacki.

Zapowiadają się więc mocno górskie zawody z rywalizacją na najwyższym poziomie. Polskie zespoły będą mogły stawić czoło najlepszym teamom z Czech i Słowacji. W kategorii Open będą mogli pościgać się ci, dla których przygoda z AR dopiero się rozpoczyna. Ranking po dwóch edycjach znajdziecie na stronie www.arcup.com.

Monika Strojny

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0