HomeRynek outdoor

Salewa ogłasza nowego Dyrektora Marketingu

1 października bieżącego roku Rainer Gerstner obejmie stanowisko Dyrektora Marketingu w firmie SALEWA International.

Zmiana na tym stanowisku jest cześcią rozległej strategii wzmocnienia marki firmy. Funkcja szefa marketingu obejmować będzie starania nad rozwojem wizerunku firmy oraz wprowadzenie nowej strategii marketingowej na rynku.

Salewa, Rainer GerstnerRainer Gerstner

Reiner Gesner nie ukrywa amitnego podejścia do swoich zadań w Salewie. "Przy reazlizacji naszych planów chcemy wznieść się na wyżyny, tam gdzie latają tylko orły" – powiedział po ogłoszeniu nominacji Gersner. Wypowiedź brzmi wiarygodnie, jeśli przypomnimy, że w trakcie czteroletniej pracy Gerstnera w Dynafit, efektywne usytuowanie produktu na rynku doprowadzilo do trzykrotnego wzrostu sprzedaży produktów tej marki.

Oprócz nadzoru nad projektami, wprowadzaniem i kierowaniem wszystkimi promocjami markingowymi, Reiner Gerstener będzie odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój Salewy. Poprzez połączenie tych dwóch dziedzin, ten ekspert w dziedzinie wielu sportowych dyscyplin, pomoże firmie płynnie i bardziej efektywnie wejść w przyszłość. Jednocześnie Gerstener będzie, w pewnym zakresie, wciąż odpowiedzialny za sprzedaż i strategię marki Dynafit.

Jednocześnie, 1 października nowym Dyrektorem do spraw Sprzedaży i Marketingu w firmie Dynafit and Silvretta International zostanie Benedikt Böhm. Böhm jest znany jest zarówno ze swoich dokonań w firmie Dynafit, jak i ze spektakularnych osiągnięć sportowych. Ma za sobą szybkie wejścia na Muztagata, Gasherbrum II i Mansalu połączone ze zjazdem na nartach do bazy!

Dorota Dubicka
źródło: www.salewa.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0