Home

Ternua prezentuje nową linię wspinaczkową PUNK ThAT ROCK

Popularna hiszpańska marka Ternua, znana z produkcji zaawansowanej technicznie odzieży turystycznej i wspinaczkowej, zapowiada premierę swojej najnowszej kolekcji dla wspinaczy (z przeznaczeniem w skały i na bouldery) pod nazwą PUNK ThAT ROCK. Oryginalny design, praktyczne rozwiązania, no i „w tytule" znane nazwiska. Tak brzmi zapowiedź oferty na wiosnę-lato 2009.  

Ternua, PUNK ThAT ROCKTernua, PUNK ThAT ROCK

Wśród produktów wiosennej kolekcji znajdziemy również ubrania sygnowane nazwiskami członków Teamu Ternua, na czele z jednym z najlepszych wspinaczy sportowych na świecie, mistrzem/rekordzistą światowego onsajtu Patxi Usobiagą (pierwszy członek Teamu) i należącą do kobiecej czołówki wspinaczkowej, Irati Andą. Trzecim Hiszpanem w zespole jest Gorka Karapeto.  

Ternua, spodnie PantiratiTernua, spodnie Pantirati

 

Ternua, spodenki UsobiagaTernua, spodenki Usobiaga

Od wiosny 2008 roku w tym doborowym towarzystwie znalazł się również jeden z naszych czołowych wspinaczy młodego pokolenia, Piotr Bunsch – polski tester odzieży Ternua. O wspinaczkowych osiągnięciach, niewspinaczkowych zainteresowaniach i najbliższych planach sportowych Piotrka już wkrótce w naszym stałym cyklu pod nazwą Formularz VI.7 „na łamach" wspinania.pl. 

Ternua, Piotr BunschTernua, Piotr Bunsch (fot. Bartek Klocek)

Zobacz clip promujący linię wspinaczkową PUNCK ThAT ROCK: 

[coolplayer autoplay="off"]http://youtube.com/watch?v=2rhNBxAgC44[/coolplayer] 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0