HomeNowości z rynku

Columbia prezentuje kolekcję Wiosna – Lato 2009 dla mężczyzn

Męska kolekcja Columbia Sportswear na najbliższy sezon to trwałość, wytrzymałość i nowoczesność. Najważniejsza jest łatwość użycia, prania i noszenia ubrań, ich szybkie i proste pakowanie w podróży oraz tradycyjne dla tej marki inspiracje czerpane z aktywnego stylu życia.

Columbia Sportswear Company, Columbia, logo

Wszystkie proponowane na wiosnę i lato ubrania męskie zapewniają również ochronę przed szkodliwymi promieniami słońca – stopień ochrony jest oznakowany na metce w skali UPF.

Performance Outdoor

Ubrania i obuwie tej linii zaprojektowane zostały pod kątem wypraw i aktywności wymagających dużego wysiłku fizycznego. Kolekcja stosuje nowoczesne tkaniny i sploty oraz najnowsze osiągnięcia technologiczne włókiennictwa.

Waypoint TM II Shell – Kurtka doskonale sprawdza się na górskich szlakach. Lekka, oddychająca tkanina wytworzona w technologii Omni-Tech® komfortowo osłania i chroni przed przemoczeniem, wilgocią i potem.
Boczne kieszenie kurtki zapinane są na suwaki, a wyciągany kaptur z regulacją objętości chroni twarz i szyję.
Cena: 449 zł

Columbia, kurtka Waypoint II ShellColumbia, kurtka Waypoint II Shell

RidgefieldTM Shirt – Koszulka z materiału Omni-Shade® ochroni skórę przed szkodliwymi promieniami słońca. Jest funkcjonalna i szybkoschnąca, w najwyższym stopniu spełnia wymogi elegancji, komfortu i dobrego stylu.
Cena: 179 zł

Columbia, koszulka Ridgefield ShirtColumbia, koszulka Ridgefield Shirt

GrizztoothTM XTM – Zupełnie nowa kolekcja obuwia sportowego. Powstała w nawiązaniu do linii „tooth". Obuwie lekkie, oddychające, odprowadzające wilgoć na zewnątrz sprawdza się w różnych formach aktywności sportowej, nawet na najcięższych szlakach. Zapewnia ochronę, stabilne ustawienie stóp i komfort w każdym terenie.
Cena: 329 zł

Columbia, buty Grizztooth XTMColumbia, buty Grizztooth XTM
Versatile Outdoor
Kolekcja skierowana do ludzi aktywnych, którzy lubią łączyć efektywność z bezpretensjonalnym stylem casual.

A-Line WaypointTM Softshell – Przyjazna środowisku naturalnemu kurtka osłania przed deszczem, wilgocią i wiatrem. Świetnie sprawdza się w złych warunkach pogodowych. Efektywnie chroni i zapewnia swobodę ruchów.
Cena: 329 zł

Columbia, kurtka A-Line Waypoint SoftshellColumbia, kurtka A-Line Waypoint Softshell

WatuTM – Sportowe sandały zapewniające efektywne tempo marszu i są bardzo funkcjonalne – można je nosić nawet w wodzie. Zaokrąglone noski chronią palce przed obrażeniami i skaleczeniami.
Cena: 249 zł

Columbia, sandały WatuColumbia, sandały Watu

Burnt CreekTM Short – Szorty z tkaniny Omni-Shade UPF 15 są lekkie i praktyczne. Boczna kieszeń zamykana na suwak.
Cena: 169 zł

Columbia, szorty Burnt Creek ShortColumbia, szorty Burnt Creek Short

Ewa Woźnicka
Publicis Consultants|Rowland 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0