HomeImprezy outdoor

Najpiękniejsza góra świata – konkurs fotograficzny

Onet.pl i Klub Podróżników zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "Najpiękniejsza góra świata".

Bywają wysokie i niedostępne, bywają też niższe, swojskie, dobrze znane, ale za każdym razem odsłaniają inne oblicze. Inaczej wyglądają wiosną, inaczej złotą jesienią, a jeszcze inaczej okryte śniegiem. Jest wiele kandydatek do tego tytułu. Pokaż nam swoją! Weź udział w konkursie fotograficznym „Najpiękniejsza góra świata".  

Konkurs fotograficzny - najpiękniejsza góra świata

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie (na adres klubpodroznikow@gmail.com) do 31 maja 2009 roku pracy konkursowej – zdjęcia lub cyklu zdjęć (szczegóły w pkt. 4.1 regulaminu konkursu).

Komisja Konkursowa nominuje najlepsze prace, kierując się zgodnością prac z tematem konkursu, ich walorami artystycznymi i reporterskimi oraz jakością, oryginalnością i wyjątkowością. Przewodniczącym Komisji będzie znany fotograf, Jerzy Stokowski.

Rewelacyjne nagrody !!!

  • Pierwszą nagrodą w konkursie jest bilet lotniczy do dowolnego portu lotniczego na świecie, obsługiwanego przez linie lotnicze KLM (nie dotyczy połączeń code-share, nagroda nie obejmuje opłat lotniskowych).
  • Drugą nagrodą w konkursie jest ufundowana przez Excel Systemy Nawigacyjne – dystrybutora marki Garmin w Polsce – nawigacja GPS Garmin Colorado 300.
  • Trzecią nagrodą w konkursie jest kurtka Glider/Glider Lady, ufundowana przez firmę Direct Alpine – lekka, dopasowana i praktyczna kurtka typu Soft-Shell na każdą okazję.
  • Czwartą nagrodą w konkursie jest plecak Ha-Negev, ufundowany przez firmę Pajak.

Zapraszamy!

Szczegóły o konkursie tutaj.

źródło: www.klubpodroznikow.euKOMENTARZE

WORDPRESS: 0