HomeNowości z rynku

THERMAREST nr 1 na świecie – nowości obsypane nagrodami

Firma Cascade Designe, producent legendarnych materacy samopompujących THERMAREST, niekwestionowany lider w tym segmencie rynku, na sezon wiosna/lato 2009/10 przygotowała całkowicie nową wersję kolekcji Fast&Light.

W ofercie tej znajdują się materace „samopompujące się" Prolite i ProlitePlus, każdy w dwóch wersjach: unisex i damki. Materace są lżejsze i cieplejsze od swoich „poprzedników" – oferowanych dotychczas w tej kolekcji materacy ProLite 3 i ProLite 4. W ten sposób firma, która jako pierwsza wyprodukowała materac samopompujący, po raz kolejny dowodzi, że nie przypadkowo w zgodnej opinii wielu to właśnie ona jest „numerem 1".

Thermarest, ProliteThermarest Prolite

Thermarest, ProlitePlusThermarest ProlitePlus damski

W Fast&Light pojawił się również materac NeoAir – absolutna nowość w kolekcjach marki Thermarest i absolutna nowość w tej grupie towarowej. Podobnie jak wiele innych materacy THERMAREST NeoAir obsypany jest wieloma nagrodami.

Thermarest, Neo Air1Thermarest NeoAir

NeoAir to pompowany ustami materac nowej generacji, wygodny, gruby, płaski, ciepły, bardzo lekki, bardzo mały po spakowaniu. W kolekcji Fast&Light znajdują się ponadto: mata Z-Rest (zmieniony kolor) i siedziska czyli bardzo małe powierzchniowo materacyki Lite Seat lub mata. Z-Seat.

źródło: PAKER

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0