HomeNowości z rynku

Sposób na profesjonalny trening z miCoach marki Adidas

Czego potrzebujemy, żeby biegało nam się łatwiej i efektywniej. Odpowiedź brzmi urządzenia miCoach firmy Adidas. To kolejny, po systemie Nike+, oferowany na rynku biegowym osobisty trener.

Adidas proponuje biegaczom osobistego trenera w postaci interaktywnego systemu miCoach. miCoach ma dostarczać nam wskazówek podczas biegu i pomagać w przeprowadzeniu efektywnego, profesjonalnego treningu. A wszystko na podstawie mierzonego pulsu, tempa biegu i przebiegniętych kilometrów.

Adidas, system miCoach(fot. Adidas)

Na system składają się dwa lekkie urządzenia działające we współpracy z monitorem pracy serca. Oba dostarczają biegaczowi wskazówek, ale w różny sposób. miCoach Pacer jest małym urządzeniem podającym instrukcje słownie, przez słuchawki, przy pomocy telefonu bądź odtwarzacza mp3. Dzięki niemu otrzymujemy na bieżąco informacje, jak utrzymać optymalne tempo biegu – kiedy zwolnić, a kiedy przyspieszyć. Drugie urządzenie to miCoach Zone, dostarczający wskazówek dotyczących intensywności i tętna w sposób bezgłosowy, na umieszczonym na nadgarstku kolorowym wyświetlaczu LED.

Na stronie internetowej www.micoach.com możemy również ułożyć swój własny plan treningowy i jednocześnie z biegu na bieg śledzić swoje postępy. Można tu również znaleźć plan treningu (w sumie system oferuje sześć planów treningowych) dopasowany do indywidualnych potrzeb (poziomów tętna).

W polskim rynku system miCoach pojawił się w lutym br. Dostępny jest w autoryzowanych sklepach Adidasa lub w sieci Intersport. Cena miCoach Pacer to 499 zł, o połowę tańszy jest miCoach Zone – 299 zł.

Więcej szczegółów o systemie miCoach na stronie: www.micoach.com.

źródło: Adidas

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0