HomeRynek outdoor

Akcja promocyjna „Wędruj z Hi-Tec”

Firma Hi-Tec wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku przygotowała akcję promocyjną "Wędruj z Hi-Tec". Akcja wystartowała 1 maja i jest skierowana do wszystkich zainteresowanych pieszymi wędrówkami górskimi.

Do zdobycia są profesjonalne kije trekkingowe. By je otrzymać należy zgłosić się do Informacji Turystycznej w Szczyrku po specjalną mapkę ze szlakami, na której znajduje się miejsce na 5 pieczątek. Następnie należy wpisać się na listę uczestników akcji "Wędruj z Hi-Tec" i w Informacji Turystycznej zdobyć pierwszą z pieczątek. Po odwiedzeniu kolejnych 4 miejsc i zdobyciu pozostałych pieczęci na uczestników czekają nagrody.

Akcja "Wędruj z Hi-Tec" to kolejny przykład współpracy Hi-Tec i Szczyrku.

Nasza współpraca trwa już od ponad roku i jesteśmy bardzo z niej zadowoleni. Otrzymaliśmy między innymi komplety strojów z logo Hi-Tec i Szczyrku, dzięki czemu na wszelkich imprezach kulturalnych, sportowych i promocyjnych jesteśmy tak samo ubrani, co sprawia, że jesteśmy bardzo pozytywnie odbierani, a jednocześnie możemy promować nasze miasto i partnera.

Akcja „Wędruj z Hi-Tec" rozpoczyna się za kilka dni, jednak zyskała już spora popularność. Po emisji spotów reklamowych w Radiu Zet nasze telefony nie przestają dzwonić – ludzie chcą uzyskać wiele dodatkowych informacji na temat akcji. W planach mamy już kolejne wspólne działania, ale na szczegóły przyjdzie jeszcze czas.

Wyjaśnia Sabina Bugaj, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0