HomeNowości z rynku

Wiosenna kolekcja butów AKU

Firma Paker – dystrybutor butów znanej włoskiej marki AKU – informuje, że w wybranych sklepach rozpoczęła się sprzedaż wiosennej kolekcji butów AKU.

Wśród nowych modeli wyróżniają się m.in. lekkie wysokie buty Fiemme GTX, niskie – Rock GTX, Cliff oraz Cliff GTX. Rock GTX jest następcą butów Stone GTX.

Rock GTX to mocne modele "podejściowe", chętnie używane przy rekreacyjnej wspinaczce skalnej i na via ferratach. Wiele modeli kontynuowanych ma szerszą gamę kolorystyczną. Na szczególną uwagę zasługują buty Slope GTX i Ultra Light GTX (model damski).

Aku, SlopeAku, Slope GTX

Modele te od lat cieszą się dużym powodzeniem wśród "ludzi gór" na całym świecie. Próby ich wycofania z produkcji kończyły się protestami. Lekkość i wygoda tych butów sprawia, że zdecydowanie wyróżniają się one z szerokiej gamy obuwia dostępnego w sklepach outdoorowych.

Aku, Ultra LiteAku, Ultra Lite

Slope GTX (525 g dla rozmiaru 8) i Ultra Light (440 g dla rozmiaru 5) to najlżejsze z wysokich, górskich butów marki AKU. W bieżącym sezonie w wybranych sklepach modele te będą dostępne w specjalnych, promocyjnych cenach. Ilość obuwia dostępnego w cenach specjalnych jest ograniczona.

W modelach tych najpełniej jest zrealizowana zasada, na której AKU oparło swoją produkcję "lekko, wygodnie, solidnie". Dzięki obecnej promocji więcej osób w Polsce będzie się mogło o tym przekonać.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0