HomeNowości z rynku

Kolekcja zimowa ARMADA SKIS & OUTERWEAR 2010/2011 na odświeżonej stronie www.armadaskis.com

Renomowana marka Armada prezentuje kolekcję narciarską na sezon zimowy 2010/2011. Najnowsze produkty Armady można obejrzeć na odświeżonej stronie www.armadaskis.com.

Armada, kolekcja narciarska 2010/2011

Armada jest marką, która powstała dzięki współpracy narciarzy, artystów, designerów i inżynierów. Firmę założyli 8 lat temu zawodowi narciarze: Tanner Hall (gwiazda X Games), JP Auclair, Julien Regnier, JF Cusson, Boyd Easley oraz fotograf Chris O`Connel. Od samego początku swego istnienia Armada wyznacza standardy, jeżeli chodzi o konstrukcję i jakość wykonania sprzętu narciarskiego. Dzięki współpracy z artystami z całego świata produkty opatrzone charakterystycznym logo są także symbolem dobrego stylu i innowacyjnego wzornictwa.

W sezonie 2010/2011 Armada prezentuje 16 modeli nart dla mężczyzn, kobiet i dzieci wśród których można znaleźć modele przeznaczone do jazdy po trasie, zabawy w snowparku i freeride`u. Drugą część rozbudowanej kolekcji stanowi linia technicznej odzieży narciarskiej oraz uzupełniające całość lajfstajlowe ubrania i akcesoria. Całą kolekcję można obejrzeć na odświeżonej stronie www.armadaskis.com.

Tradycyjnie przedstawione zostały na niej produkty oraz technologie użyte przy ich wytwarzaniu. W nowej, rozbudowanej sekcji Bulid Your Kit każdy może zestawić ze sobą dowolne spodnie z kurtkami we wszystkich opcjach kolorystycznych lub sprawdzić, jakiego wyboru dokonali zawodnicy teamu Armada. Wizyta na stronie to także doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o sportowcach i artystach związanych z marką, znaleźć najnowsze informacje ze świata freeskiingu, obejrzeć jeden z montaży video ArCast, czy wygrać nagrody w specjalnych konkursach.

Oprócz strony www.armadaskis.com wszelkie informacje związane z Armadą pojawiają się także na profilu marki na portalu Facebook i w kanale Armady na Twitterze.

źródło: Armada

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0