HomeRynek outdoor

Softshell w finale plebiscytu Męska Rzecz 2010

Kurtka wygodna jak bawełniana bluza, która zapewni ochronę przed deszczem i wiatrem? Właśnie taki jest nowy Kishtwar – rewolucyjny softshell The North Face, który znalazł się w finale prestiżowego plebiscytu TVN Turbo.

The North Face, softshell KishtwarThe North Face, softshell Kishtwar

Softshelle powstały z prostego założenia – skoro 90% czasu, który spędzamy na świeżym powietrzu nie wiąże się ze złą pogodą, nie ma potrzeby noszenia sztywnej kurtki technicznej, która dodatkowo ogranicza odprowadzenie pary wodnej. Jednocześnie ważne jest zapewnienie ochrony przed wiatrem, który nawet przy ładnej pogodzie może wychłodzić organizm

The North Face Kishtwar wykonany został z materiału Polartec® Power Shield® Pro, dzięki czemu zapewnia nie tylko ochronę przed wiatrem i odpowiednie odprowadzenie pary wodnej, ale także realną ochronę przed wilgocią. Jest to idealny wybór na jesienne wyprawy, kiedy jest mokro, może zdarzyć się lekki deszcz, czy mgła. Sprawdzi się w czasie zimowych spacerów, wspinaczki oraz jazdy na rowerze. Najprościej mówiąc – gdy ciepła zimowa kurtka to za dużo, a zwykły polar nie zapewnia już wystarczającej ochrony – soft shell jest idealnym rozwiązaniem.

Kurtka doceniona została przez jury konkursu Męska Rzecz 2010, w skład którego wchodzą: Filip Bobek, Patryk Mikiciuk, Paweł Jordan, Marcin Meller, Oliver Janiak i Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Ostateczny wybór „Męskiej rzeczy” należy do widzów. Od 22 listopada można wysyłać SMS – y i tym samym decydować do kogo w tym roku powędruje nagroda. Aby oddać swój głos na kurtkę Kishtwar należy wysłać wiadomość o treści NCD.1 na numer 7227 (2,44 zł z VAT).

źródło: The North Face

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0