HomeRynek outdoor

Bilety wstępu na targi ispo 2011

Aby uniknąć czekania w kolejce, po przybyciu na targi polecamy wszystkim odwiedzającym zakup biletów wstępu w promocyjnej cenie w przedsprzedaży online na stronie targów: www.ispo.com/tickets.

Na stronie www.ispo.com można zamówić następujące bilety:

  • bilet wstępu jednodniowy (dowolnie wybrany dzień, w przedsprzedaży: 22 EUR, na targach: 35 EUR),
  • bilet wstępu na całe targi (w przedsprzedaży: 30 EUR, na targach: 45 EUR),
  • kartę ispocard ważną do 31.12.2011 (dostępna wyłącznie w przedsprzedaży: 77 EUR).

Karta ispocard uprawnia do wstępu na targi ispo oraz inne imprezy targowe zrzeszone w ramach The Sports Community, a także uprawnia m.in. do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską w trakcie trwania targów ispo, bezpłatnego przejazdu na trasie lotnisko-targi-lotnisko (shuttle bus), zniżek za korzystanie z parkingu Parkhaus West, bezpłatnej szatni, bezpłatnego dostępu do internetu (karta WLAN do odbioru w ispocard GORE Lounge). W cenę biletu wliczony jest katalog wystawców, do odbioru na miejscu na targach.

PROCEDURA ZAMAWIANIA BILETÓW

Bilety wstępu w przedsprzedaży można zamówić posługując się indywidualnym loginem oraz hasłem (login i hasło przyznawane są firmie przez organizatora targów) na stronie www.ispo.com/tickets.

Firmy, które będą odwiedzały targi po raz pierwszy, powinny dokonać rejestracji w bazie odwiedzających ispo na stronie www.ispo.com/tickets (New Registration). Po zakończonej rejestracji otrzymają Państwo automatycznie, na adres e-mail podany w trakcie procesu rejestracji, login i hasło, które umożliwią dokonanie zakupu właściwych biletów wstępu w promocyjnej cenie w przedsprzedaży (Order Entrance Tickets/ Redeem Voucher) lub karty ispocard (ispocard).

Od tego roku płatność za bilety możliwa jest wyłącznie kartą kredytową.

Po zamówieniu biletu (i pozytywnym zweryfikowaniu karty kredytowej) bilet w formie elektronicznej zostanie przesłany na Państwa adres e-mail podany w trakcie rejestracji. Bardzo prosimy o jego wydrukowanie i zabranie ze sobą do Monachium, ponieważ podobnie jak w roku ubiegłym jest to już właściwy bilet wstępu na targi. Prosimy o wydrukowanie biletu na drukarce laserowej lub wysokiej jakości drukarce atramentowej, gdyż w innym przypadku nie będzie możliwe zweryfikowanie kodu przez skaner przy bramkach wejściowych. Osoby zamawiające ispocard otrzymają e-mailem jedynie potwierdzenie jej zamówienia. Plastikową kartę ispocard uprawniającą do wstępu na targi otrzymają Państwo w punkcie ispocard Service Counter (przy wejściu WEST i OST).

UWAGA: Od 1.01.2011 bilety wstępu na targi nie uprawniają do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską w Monachium. Do bezpłatnych przejazdów będą uprawnieni jedynie posiadacze ispocard. Bilety na komunikację miejską dostępne są w automatach na stacjach metra lub kolei, autobusach i tramwajach, w kioskach oraz specjalnych punktach oznaczonych MVV.

Źródło: ispo

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0