HomeNowości z rynku

Kolekcja adidas Terrex Men: dla prawdziwych zdobywców

Wymaga wielkiego wysiłku i ogromnej sprawności fizycznej. Uprawiając wspinaczkę górską nie można pozwolić sobie na błędy. Nic nie może zawieść, ani sprzęt, ani człowiek. Doskonale rozumie to adidas proponując wysokiej technologii kolekcję Terrex przeznaczoną dla osób, dla których w sporcie liczą się wyzwania i pasja.

Mężczyzna ma naturę zdobywcy. Najcenniejsze są obiekty najtrudniejsze do zdobycia. Wychodząc naprzeciw męskim potrzebom adidas stworzył kolekcję ubrań i butów przeznaczonych do uprawiania sportów w ekstremalnych warunkach. Profesjonalne produkty sprawdzą się podczas wspinaczki po stromych, górskich zboczach, w Fast Hiking oraz adventure racing.

Pewnym krokiem

Zdobywając szlaki z dala od cywilizacji nie można pozwolić sobie na kontuzje. Lekkie i niezwykle stabilne obuwie Terrex Fast X FM Mid GTX daje zielone światło wymagającym sportowcom, ceniącym intensywną aktywność w górach. Wyposażone jest we wkładkę adiPRENE®, która zapewnia maksymalny komfort poruszania się oraz zwiększa amortyzację stopy podczas marszu, nawet po wyjątkowo nierównym terenie. System adiPRENE®+ wspomaga naturalny ruch stopy umożliwiając lepsze wybicie.

Z myślą o zminimalizowaniu kontuzji stawu kolanowego obuwie z kolekcji Terrex posiada system ruchomej podeszwy środkowej w tylnej części buta – ForMotion™. Jej płaska konstrukcja gwarantuje optymalną sterowność i zapewnia ruchy stopy nawet w trudnym terenie. Wykorzystanie technologii TRAXION® zapewnia idealną przyczepność podczas szybkiego działania. Dzięki unikalnemu zewnętrznemu profilowi i specjalnie zaprojektowanej gumowej podeszwie obuwie Terrex gwarantuje najlepszą przyczepność i maksymalną sprawność, także podczas marszobiegu, nawet na mokrej nawierzchni.

Buty Terrex Fast X FMButy Terrex Fast X FM Mid GTX

W obuwiu Terrex wykorzystana została membrana GORE-Tex®, która zapewnia maksymalną wodoodporność oraz przewiewność, zwiększając komfort użytkowania. Idealnie współgra z nią system antybakteryjny Agion™, który, dzięki jonom srebra, pozwala zachować świeżość stóp nawet po wielu godzinach marszu. Dla mężczyzn ceniących sobie wygodę, adidas wbudował w obuwie system szybkiego sznurowania – Speed lacing. Jego dodatkową zaletą jest idealne dopasowanie obuwia do stopy.

Zieleń do zadań specjalnych

Udając się w góry niczego nie można być pewnym. Słońce, które jeszcze przed chwilą nieznośnie paliło skórę, nagle chowa się za chmury i ustępuje miejsca ulewie. Prawdziwy mężczyzna musi być przygotowany na wszystko. Marka adidas daje zielone światło na dokonywanie rzeczy niemożliwych.

Kurtka adidas Terrex Feather 3Layer JacketKurtka adidas Terrex Feather 3Layer Jacket

Kurtka Terrex Feather 3Layer Jacket przeznaczona jest do zadań specjalnych. Wykonana z lekkiego materiału waży tak mało, że trudno odczuć jej obecność w nawet najbardziej zapakowanym plecaku. Systemy GORE-Tex® oraz PRO SHELL wykorzystane przy tworzeniu tej trójwarstwowej kurtki, zapewniają skuteczną ochronę przed wilgocią oraz wentylują rozgrzany organizm. Technologia ForMotion™ gwarantuje nieskrępowaną swobodę ruchów i doskonałe dopasowanie kurtki do ciała.

Kurtka adidas Terrex Feather 3Layer JacketKurtka adidas Terrex Feather 3Layer Jacket

Charakterystyczne dla marki adidas rozmieszczenie szwów i suwaków pod pachami dodaje kurtce walorów praktycznych i pozwala lepiej chłodzić ciało. Mężczyźni uwielbiający wspinaczkę górską w ekstremalnych warunkach powinni docenić regulowany kaptur, który można nosić razem z kaskiem. Duże kieszenie na piersi rozmieszczone są w sposób pozwalający na korzystanie z ich zwartości nawet w uprzęży.

Druga skóra

Dla mężczyzn ceniących uniwersalne rozwiązania, marka adidas przygotowała kurtkę Terrex Hybrid Jacket. Ultralekka i niezwykle wytrzymała ma stanowić drugą skórę podczas uprawiania sportów ekstremalnych.

Specjalnie dobrane materiały i ich odpowiednie rozmieszczenie w poszczególnych fragmentach kurtki, gwarantują pełne dostosowanie jej do wymagań organizmu poddawanego intensywnemu wysiłkowi fizycznemu. Terrex Hybrid Jacket chroni przed zimnem klatkę piersiową i ramiona przy pomocy membrany WINDSTOPPER®.

Kurtka adidas Terrex Hybrid JacketKurtka adidas Terrex Hybrid Jacket

Materiał Soft Shell znajdujący się na plecach, pozbawiony jest membrany oraz zapewnia wentylację i komfort podczas intensywnej wspinaczki. System ForMotion™ gwarantuje optymalne dostosowanie kurtki do naturalnych ruchów ciała. Oryginalna świetlista zieleń i technologie wykorzystane przy produkcji Terrex Hybrid Jacket zapewniają 100% ochronę ciała sportowca w każdych warunkach.

Oddech dla ciała

Nie ma nic gorszego niż przyklejona do skóry koszulka po dniu intensywnej aktywności. W odpowiedzi na ten problem marka adidas w kolekcji Terrex proponuje koszulkę Terrex ½ Zip Tee. Zastosowanie technologii ForMotion™ sprawia, że koszulka świetnie przylega do ciała nie krępując ruchów.

Koszulka adidas Terrex ½ Zip TeeKoszulka adidas Terrex ½ Zip Tee

Wykorzystanie do jej produkcji specjalnej, wentylującej tkaniny w ramach systemu CLIMACOOL, gwarantuje przewiewność oraz zapewnia uczucie komfortu. Głęboka czerń koszulki stanowi idealne dopełnienie pozostałych ubrań i obuwia z kolekcji Terrex.

Kolekcja ubrań i butów Terrex została stworzona z myślą o prawdziwych mężczyznach. Łączy niezawodność technologii i energetyczny, kolorystyczny design.

Więcej informacji na www.adidas.com

Cena:

Buty Terrex Fast X FM Mid GTX (U44055) – 689 PLN

Kurtka Terrex Feather 3Layer Jacket (V37134) – 1899 PLN

Kurtka Terrex Hybrid Jacket (V37132) – 689 PLN

Koszulka Terrex ½ Zip Tee (V37144) – 249 PLN

 

Magdalena Wilk

www.arbovision.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0