HomeRynek outdoor

Edyta Ropek podpisała umowę z Azotami Tarnów

Umowę z Azotami Tarnów podpisało dwóch sportowców – Edyta Ropek oraz Leszkek Rajski. Oboje zostali ambasadorami marki i będą występować z logiem Azotów na swoich strojach. Podpisanie umowy z mistrzami wspinaczki i floretu jest konsekwencją przyjęcia przez Zarząd tarnowskiej spółki strategii działań na rzecz społeczności lokalnej.

Tarnowianka Edyta Ropek to niekwestionowana gwiazda sportu nie tylko polskiego i europejskiego, ale także światowego. Wielokrotna mistrzyni Polski i Europy oraz wicemistrzyni świata we wspinaczce sportowej w tym roku uzyskała nominację w prestiżowym konkursie Travelery 2010 organizowanym przez National Geografic.

Edyta Ropek podpisuje umowę z Azotami Tarnów (fot. Azoty Tarnów)Edyta Ropek podpisuje umowę z Azotami Tarnów (fot. Azoty Tarnów)

Tarnowianin Leszek Rajski to wielokrotny – i obecny – mistrz Polski we florecie, finalista ostatnich mistrzostw Europy. Reprezentant Polski. Z dużymi szansami walczy o nominację na Olimpiadę w Londynie.

Oboje łączy nie tylko najwyższy profesjonalizm, znakomite osiągnięcia, mistrzowski poziom, ale także i to, że są tarnowianami – mówił podczas podpisywania umów Jerzy Marciniak, prezes Zarządu Azotów Tarnów. – My realizując społeczną misję biznesu, działając na rzecz społeczności lokalnej chcemy wspierać takich właśnie sportowców. 

Źródło: Azoty Tarnów

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0