HomeRynek outdoor

Plecak ACT Zero 50+15 marki Deuter ogłoszony Gear of the Year

Deuter, światowy lider w dziedzinie plecaków i sprzętu outdoorowego informuje, że plecak ACT Zero 50+15 został uhonorowany tytułem Gear of the Year 2011 przez Outside Magazine. Wszystkie produkty, które otrzymały tytuł Gear of the Year zostaną zaprezentowane w wydaniu Outside Magazine Spring/Summer Buyer’s Guide.

To właśnie tego plecaka używaliśmy ostatecznie podczas prawie każdej akcji – mówi Sam Moulton, dziennikarz Buyer’s Guide. – System nośny bez problemu przenosi duże obciążenia, a przy tym jest także wystarczająco lekki i odpowiednio wentylowany, aby sprawdził się podczas krótkich wypadów. Jest to niezwykle wszechstronny plecak w atrakcyjnej cenie.

Deuter jest zaszczycony wyróżnieniem Gear of the Year dla ACT Zero – mówi Christian Mason, dyrektor sprzedaży i marketingu w Deuter USA. – Wyróżnienie za unikalny i innowacyjny design tego plecaka, jest na prawdę miarą filozofii naszej firmy i postępów jakie osiąga na północnoamerykańskim rynku.


ACT Zero jest zbudowany w oparciu o system pleców ACT (Aircontact), który redukuje o 15% pocenie się oraz zapewnia komfort niemal od momentu, w którym jest założony na plecach. Siostrzanym modelem ACT Zero 50+15 jest ACT Zero 45+15 SL. Seria ta jest uzupełnieniem popularnej i doskonale się sprzedającej linii ACT Lite.

Outside Spring/Summer Buyer’s Guide nie tylko zwraca uwagę na to co najlepsze w sprzęcie outdoorowym, od akcesoriów sportowych, przez narzędzia, gadżety, obuwie, odzież czy okulary, ale także przedstawia najlepsze oferty w każdej klasie. Tegoroczna edycja zawiera ponad 24 znakomitych ofert i 125 produktów, które kosztują mniej niż 100 dolarów – od butów na rower górski, aż do wodoszczelnych aparatów fotograficznych. Magazyn ułożony w oparciu o sporty i formy aktywności jest doskonałym źródłem wiedzy na temat produktów, recenzji, technologii, zawiera także najświeższe newsy oraz przydatne wskazówki. 

Wyróżnienia Gear of the Year zostały przyznane w 14 kategoriach, a wśród nagrodzonych produktów znalazły się m.in.: śpiwór Marmota Plasma 15, kurtka Peak 2 Peak marki Columbia, buty do biegania Double Track marki The North Face, a także Apple iPad2 oraz aparat Nikon D7000. 

Źródło: snewsnet.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0