HomeRynek outdoor

Kurtka Speed man marki The Four Elements w konkursie Dobry Wzór 2011

Kurtka softshellowa Speed Man marki The Four Elements została zakwalifikowana do konkursu Dobry Wzór 2011. Konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku jest organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, pod patronatem honorowym ministra gospodarki.

Konkurs Dobry Wzór ma charakter ekspercki. W tym roku do konkursu wytypowano 80 usług i 800 produktów, wśród których znalazła się także kurtka debiutującej, polskiej marki The Four Elements.

Speed man jest kurtką softshellową, której głównym przeznaczeniem są sporty zimowe. Wyposażona jest w zintegrowany, regulowany kaptur, profilowane rękawy z regulacją mankietów na rzepy Velcro, wentylację bo bokach, regulowany dół kurtki, a także 2 wysokie kieszenie przednie, kieszonkę na piersi, kieszeń na rękawie z mechanizmem SKIPASS, wewnętrzne kieszonki na dokumenty, MP3/4 i komórkę. Kurtka została wykonana z Supp Vent Soft Shell STRETCH 3L z wykończeniem DWR, z wewnętrzną podszewką z fleecu. 

Finalistów konkursu poznamy w sierpniu, we wrześniu konkursowe jury wytypuje laureatów. Przyznane zostaną nagrody główne w czterech kategoriach konkursowych: Sfera Domu, Sfera Pracy, Sfera Publiczna i Sfera Usług, nagroda ministra gospodarki – Wzór Roku. Prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego nagrodzi także najlepszych projektantów przyznając nagrodę Designer Roku.

Eksperci z IWP oceniają produkty i usługi pod kątem innowacyjnych rozwiązań wzorniczych, technologicznych i materiałowych, a także walorów użytkowych, funkcjonalnych i estetycznych.

Cieszymy się, że produkty naszej debiutującej marki zostały już dostrzeżone przez ekspertów – mówi Wioletta Rodak-Słabuszewska z The Four Elements.

W ubiegłorocznej edycji branżę outdoorową wśród finalistów konkursu Dobry Wzór reprezentowała kurtka Mammatus Jacket marki The North Face.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0