HomeNowości z rynku

Sherpa.pl otwiera nowy dział w sklepie – Dog trekking

Dlaczego taki dział? Jest kilka ważnych przyczyn. Przede wszystkim lubimy zwierzęta i sami je posiadamy. Dlatego przyszła kolej na Dogtrekking. Po drugie nasi Klienci to również miłośnicy psów i często bywa tak, iż do sklepu przychodzą ze swoimi psami – bo można połączyć spacer z zakupami. Po trzecie bo tak się dzieje na świcie, duże sklepy outdoorowe takie jak np. REI lub ALTREC od dawna posiadają takie działy.

Uważamy, że skoro nasi Klienci to osoby aktywne i skoro posiadają psy to rzeczą naturalną jest połączenie tych dwóch miłości. Na początek wprowadzamy dwie nowe marki, znanego z innowacyjności i niezwykłej estetyki, amerykańskiego producenta RUFF WEAR oraz bardzo niszowego i znanego jedynie w światku maszerów, osób zajmujących się psimi zaprzęgami, niezwykle solidnego producenta z Czech firmę MANMAT.

ManMat, uprząż Long DistanceManMat, uprząż Long Distance

Co oferujemy? Nadchodzi lato zatem ofertę dostosowujemy do zbliżającego się sezonu. Oferujemy specjalne smycze z amortyzatorami, które używane są w zawodach dogtrekkingu, w jeździe na rowerze z psem (bikejoringu) w joggingu – bieganiu z psem (canicrossie). Ich zadaniem jest optymalizacja napięcia oraz eliminowanie ryzyka powstawania urazów kręgosłupa zarówno u przewodnika jak i psa.

Ruff Wear, smycz z amortyzatoremRuff Wear, smycz z amortyzatorem

Wprowadzamy uprzęże, od specjalnie przeznaczonych do dogtrekkingu do dostosowanych do aktywnej turystyki z psem po uprzężę przeznaczone dla totalnych szaleńców czyli osoby, które uprawiają wspinaczkę z psem.

Ruff Wear, uprząż Doubleback HarnessRuff Wear, uprząż Doubleback Harness

Wprowadzamy buty dla psów. Profesjonalne, trwałe i zabezpieczające psie łapy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Używane przez służby porządkowe np. w USA. Chronią psie poduszki przed poranieniem o szkło, zabezpieczają przez szybkim ścieraniem podczas biegania po twardym podłożu np. asfalt. Zabezpieczają przed zranieniami, do których dochodzi wówczas gdy uprawiamy turystykę lub jogging w mieszanym terenie.

Ruff Wear, buty dla psówRuff Wear, buty dla psów

Psy doznają urazów w okolicach wewnątrz palców, gdy zmienia się szybko nawierzchnia, do zamoczonych w strumyku łap niezwykle szybko przyczepia się piach, żwir uszkadzając wewnętrzne okolice poduszek. Buty chronią również łapy przed solą drogową w zimie lub przed nagrzaną nawierzchnia latem.

W naszej ofercie znajdują się również pasy dla maszera, umożliwiające dopięcie smyczy. Chronią kręgosłup człowieka, umożliwiają wykorzystanie siły psa jako dodatkowego napędu w takcie biegu, jazdy na nartach, rowerze, turystyki. Pasy pozostawiają wolne ręce, dzięki nim można używać kijków.

To tylko niektóre produkty, do przejrzenia pełnej oferty zapraszamy na stronę www lub do sklepu stacjonarnego.

Źródło: Bakosport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0