HomeImprezy outdoor

Rozegrano wrocławskie eliminacje Salewa Rockshow 2011

W sobotę 28 maja odbyły się drugie (i ostatnie) eliminacje do polskiego finału Salewa Rockshow 2011. Zwody rozegrano na ścianie Eiger we Wrocławiu, we współpracy z lokalnym partnerem Salewy – sklepem Skalnik.

Choć poziom uczestników kwalifikacji był bardzo wysoki, to ułożone drogi okazały się wyjątkowo trudne. Tylko jeden z zawodników, Jędrzej Kowal, zaliczył wszystkie drogi i zdobył komplet punktów. Drugie miejsce zdobył Aleksander Raczyński, a trzecie Adrian Markowski.

Salewa RockShow 2011 we Wrocławiu (fot. Salewa)Salewa Rockshow 2011 we Wrocławiu (fot. Salewa)

Zwycięscy wrocławskiego spotkania zmierzą się z zawodnikami poznańskich eliminacji na polskim finale Salewa Rockshow 2011, który odbędzie się na Dupie Słonia, w Dolinie Będkowskiej.

Szóstce polskich zawodników będą towarzyszyć najlepsi wspinacze świata, między innymi Roger Schaeli, Simon Gietel oraz inni członkowie SALEWA eXtreem Team.

Salewa RockShow 2011 na wrocławskiej ścianie Eiger (fot. Salewa)Salewa Rockshow 2011 na wrocławskiej ścianie Eiger (fot. Salewa)

Zwycięzca, oprócz 300 Euro w gotówce, pojedzie na targi OutDoor Show do Friedrischafen, gdzie na stoisku Salewy odbędzie się finał Salewa Rockshow 2011.

Najlepszy z całej stawki ze specjalnym biletem pojedzie na Mistrzostwa Świata we wspinaczce do Arco.

Źrodło: Salewa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0