HomeRynek outdoor

Bartosz Lassak agentem sprzedaży na Europę Wschodnią i Rosję w Primaloft

Od początku czerwca Bartosz Lassak wzmacnia zespół firmy Primaloft, jako agent sprzedaży na Europę Wschodnią i Rosję. Lassak będzie odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, handlowców oraz zarządzanie wszystkimi reprezentowanymi przez PrimaLoft markami na tym obszarze. 

Oprócz osobistego entuzjazmu do uprawiania outdoorowych sportów, 34 letni Polak ma również bardzo szerokie przygotowanie biznesowe. Praca z „marką-składnikiem” nie jest dla niego nowością, ponieważ wcześniej był zatrudniony przez WL Gore.

Bartosz Lassak (fot. Primaloft)Bartosz Lassak (fot. Primaloft)

Po ukończeniu studiów na kierunku Marketing i Zarządzanie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, od 2001 roku Bartosz Lassak był przedstawicielem handlowym Gore na Europę Wschodnią. W czerwcu 2002 roku założył z sukcesem własną agencje marketingową, do której w charakterze klientów zaprosił Gore, Nokię, a także inne znane marki.

Jochen Lagemann, dyrektor marketingu i sprzedaży na Europę jest dumny z nowego członka w europejskim zespole Primaloft:

Rynek Europy Wschodniej ma ogromny potencjał dla firmy Primaloft. Bartosz Lassak potrafi zjednywać sobie ludzi, ma przyjazną osobowość, a wraz z jego wielkim doświadczeniem w biznesie oraz powiązaniom ze sportem jest idealnym kandydatem na tym rynku i na to stanowisko – dodaje Lagemann.

Źródło: Primaloft

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0