HomeImprezy outdoor

Polska premiera filmu „Superheroes of Stoke”

20 lat historii freeskiingu, opowieść o ludziach i najważniejszych wydarzeniach, które przyczyniły się do ewolucji narciarstwa, niesamowite wyczyny najlepszych riderów, a także refleksja nad przyszłością tego sportu – tym właśnie jest film „Superheroes of Stoke” ekipy Matchstick Productions.

Portal ski2die.pl zaprasza na pokaz najnowszego filmu legendarnej wytwórni Matchstick Productions, który odbędzie się 4 grudnia w kinie Iluzjon w Warszawie.

[video:http://vimeo.com/46629807]

Zobaczyć w nim można takich bohaterów współczesnego narciarstwa jak: Mark Abma, James Heim, Ingrid Backstrom, Riley Leboe, Russ Henshaw, Eric Hjorleifson, Gus Kenworthy, Richard Permin, PK Hunder, Sean Pettit, Michelle Parker, Cody Townsend i Jacob Wester, ale i prawdziwe legendy jak: Shane McConkey, Seth Morrison, Wendy Fisher, JP Auclair, Mike Douglas, CR Johnson, Tanner Hall, Eric Pollard, Hugo Harrisson czy Sarah Burke.

Jak tłumaczy Murray Wais, producent wykonawczy MSP, każdy z nich w wyjątkowy sposób przyczynił się bądź przyczynia do ewolucji freeskiingu, dlatego 20. rok działalności wytwórni był najlepszym momentem by oddać im jedyny w swoim rodzaju hołd:

Nigdy nie myśleliśmy, że to wszystko zajdzie tak daleko. Kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że kolejny film będzie niebywale ważnym wydarzeniem w naszym życiu, postanowiliśmy pokazać drogę jaką przeszliśmy od „Soul Sessions & Epic Impressions”. Narciarstwo zawsze było dla nas najważniejsze. Jesteśmy w niezwykle istotnym dla tego sportu momencie, a naszym celem stało się uchwycenie emocji z tym związanych.

Najnowsze dzieło Matchstick Productions jest wyjątkowym połączeniem archiwalnych ujęć z ostatnich 19 lat i niesamowitego materiału zebranego przez cały miniony sezon.

Najbardziej zaawansowane techniki filmowe (m.in. wykorzystanie kamer high definition RED), znakomicie dobrana muzyka oraz wyjątkowe lokalizacje na całym świecie są dodatkową gwarancją kilkudziesięciu minut niezapomnianego widowiska.

Sposób w jaki opowiedziana została historia w najnowszej produkcji MSP zodbył uznanie jury prestiżowego festiwalu IF3 w Montrealu, które wyróżniło ją nagrodą „Best Storytelling”.

W czasie europejskiej edycji imprezy we francuskim Annecy „Superheroes of Stoke” został uznany za najlepszy film w kategorii Big Mountain, co z pewnością zainteresuje wszystkich wielbicieli niesamowitych linii, głębokiego puchu i naprawdę dużych dropów 

Polska premiera filmu „Superheroes of Stoke” odbędzie się 4 grudnia br. o godzinie 19.00 w warszawskim kinie Iluzjon. Bilety w cenie 20 pln nabyć można za pośrednictwem stron facebook.com/ski2die i ski2die.pl.

Źródło: Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0