HomeNowości z rynku

Lorpen wkracza na rynek getrów kompresyjnych dla sportowców

Marka Lorpen, producent wysokiej jakości skarpet dla entuzjastów outdooru, zapowiada wprowadzenie nowych kompresyjnych getrów na łydki z technologią ABC (Anatomically Balanced Compression).

Zadaniem getrów będzie dostarczenie stopniowanego poziomu kompresji, dzięki czemu sportowcy będą mogli zwiększyć swoją wydajność podczas wysiłku aerobowego.

Nowa kolekcja będzie dostępna w specjalistycznych sklepach oraz na stronie w www.lorpen.com od sezonu wiosna 2013 roku. 

Lorpen, getry Graduated Calf Compression SleevesLorpen, getry Graduated Calf Compression Sleeves

Getry Graduated Calf Compression Sleeves redukują drgania mięśni łydki podczas treningu, poprawiając jednocześnie krążenie krwi i transport tlenu w mięśniach. Dzięki temu mięśnie wolniej się męczą, a trening może być wydajniejszy. Szybciej następuje także regeneracja po wysiłku.

Ich zaletą jest także to, że zawodnik może do nich wybrać dowolne skarpety, odpowiadające danej aktywności. Tym sposobem nie trzeba dokonywać kompromisów, ciesząc się pełnym komfortem podczas ulubionego sportu.

Kolekcja produktów kompresyjnych ABC jest odpowiedzią na potrzeby naszych wyczynowych sportowców z całego świata – mówi Bruce Barrows, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Lorpen North America. – Doskonale rozumiemy potrzebę dodatkowego wsparcia przy ekstremalnym wysiłku – dodaje. 

Jak zapewnia producent, getry najlepiej współpracują z linią T3 marki Lorpen. Wykonane w 72 proc. z włókien nylonowych, a w 28 proc. z lycry, będą dostępne zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. 

Źródło: snewsnet.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0