HomeNowości z rynku

Nowości w ofercie marki Ocun na sezon 2013

Ekspresy, karabinki, HMS’y – atrakcyjna i przejrzysta kolekcja nowego sprzętu wspinaczkowego marki Ocun już dostępna w Polsce.

Znana i lubiana czeska marka Ocun wypuściła w tym sezonie zupełnie nową kolekcję sprzętu wspinaczkowego. Oprócz swoich sztandarowych produktów, jakimi są uprzęże, pętle i crash-pady, Ocun w tym roku proponuje zupełnie nowe modele lin, ekspresów i karabinków.

Ocun, karabinkiOcun, karabinki

Wszystkie karabinki Ocun wykonane są z wysokiej jakości, kutego na gorąco aluminium. Dodatkowo, profilowany przekrój zapewnia wysoką wytrzymałość przy zachowaniu jak najniższej wagi. Wszystkie karabinki (oczywiście oprócz agrafek) posiadają zamki „catch-free”, dzięki czemu nie zahaczają o inny sprzęt – liny, repy, taśmy lub kości.

Ocun, ekspresy FalconOcun, ekspresy Falcon

Ekspresy występują w dwóch wersjach – ultralekki Hawk, z zamkami drucianymi oraz Falcon – z zamkiem pełnym – w jednym karabinku prostym, w drugim giętym dla wygody wpinania liny. Dostępne są również taśmy dwóch szerokości – dyneema 11 mm i poliamid 16 mm.

Ocun, HMS EagleOcun, HMS Eagle

HMS Eagle jest optymalnych rozmiarów lekkim karabinkiem, który doskonale sprawdzi się w połączeniu z każdym przyrządem asekuracyjnym, a także jako karabinek centralny stanowiska. Występuje w dwóch wersjach: z klasycznym, zakręcanym zamkiem oraz z bezpiecznym i wygodnym zamkiem typu „twist”.

Wszystkie karabinki dodatkowo cieszą oko ładnym kształtem i ciekawą kolorystyką.

Informacja prasowa marki Ocun

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0