HomeNowości z rynku

Nowość Thule: wszechstronna i odporna torba turystyczna Thule Chasm

Celem firmy Thule jest tworzenie produktów, które ułatwią klientom transportowanie swoich rzeczy niezależnie od tego, gdzie zamierzają się udać. Najnowsza torba turystyczna Thule Chasm nadaje się do tego idealnie – wyróżnia się przemyślanym projektem, wszechstronnością i odpornością na wszelkie uszkodzenia. Chasm dostępna jest w wersjach od x-small (27 litrów pojemności) do x-large (130 litrów) i doskonale sprawdzi się podczas każdej podróży.

Thule, torba ChasmThule, torba Chasm

Podczas poszukiwania idealnej torby turystycznej wielu klientów staje przed poważnym wyzwaniem – jak wybrać torbę tak, by sprawdziła się zarówno podczas wypadu na łono przyrody, jak i podczas weekendowego wyjazdu do miasta. Najnowszy produkt Thule rozwiązuje ten problem. 

Tworząc produkty z serii Chasm, skupiliśmy się na dwóch aspektach – wygodnym organizowaniu pasków oraz łatwości dostępu do zawartości torby. Zapewniliśmy możliwość szybkiego usunięcia pasków i wygodnego przymocowania ich z boku torby. Łatwy dostęp do wnętrza umożliwia poszerzone otwarcie, dzięki któremu do wnętrza można się wygodnie dostać nawet jeśli Chasm spoczywa na wąskiej półce bagażowej w samolocie czy w samochodowym boksie dachowym – wyjaśnia Graham Jackson, Global Product Manager Thule Group.

Nowa torba Thule Chasm jest odporna na wszelkie uszkodzenia oraz zalanie. Do wyboru jest pięć wersji (różniących się pojemnością) i dostępnych w wielu różnych kolorach. Pozwala to na wybranie torby idealnie pasującej do potrzeb klienta, do której bez problemu spakuje on wszystko, czego potrzebuje podczas wyjazdu czy wizyty w klubie sportowym. Wersje 27 i 40 litrów świetnie sprawdzą się w mieście czy na siłowni, wariant 70-litrowy jest idealny na kilkudniowe wypady, zaś 90 i 130 litrów to obowiązkowe wyposażenie podczas dłuższych wypraw.

Dzięki szerokiemu otworowi głównemu (dostępnemu wygodnie zarówno z góry, jak i z boków) oraz ergonomicznie zaprojektowanemu systemowi pasków, Thule Chasm jest łatwa do zapakowania oraz wygodna podczas noszenia (zarówno jak klasyczna torba, jak i jako plecak).

Wewnętrzne kieszenie pozwalają na wygodne rozmieszczenie drobniejszych przedmiotów, które muszą pozostawać w zasięgu ręki, a wzmocnione dno torby zabezpiecza delikatne elementy ekwipunku przed uszkodzeniem. Rozbudowany system pasków i uchwytów pozwala np. na zamontowanie torby na bagażniku dachowym lub przytroczenie do niej dodatkowego ekwipunku.

Thule, torba ChasmThule, torba Chasm

Torba Thule Chasm pojawi się w sprzedaży w połowie października 2013 r.

Thule Chasm – najważniejsze cechy:

 • Łatwe pakowanie i wyjmowanie zawartości – dzięki szerokiemu otworowi głównemu
  • Wygodny dostęp do zawartości  – praktyczny dostęp z boku
  • Możliwość noszenia Chasm jako klasycznej torby lub jako plecak
  • Wewnętrzne kieszenie, ułatwiające transportowanie i wyjmowanie bagażu
  • Wykonana z odpornego, wodoodpornego brezentu
  • Dostępna w pięciu rozmiarach (od 27 do 130 litrów) i wielu atrakcyjnych kolorach 

Thule na Facebook: www.facebook.com/thulebringyourlife

Thule na YouTube: www.youtube.com/thule

 Informacja prasowa marki Thule

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0