HomeRynek outdoor

Sierpniowe otwarcia sklepów 4F

Aż trzy nowe sklepy marki 4F zostaną otwarte do końca sierpnia. Tym samym sieć sklepów liczyć będzie 99 lokalizacji.

W sierpniu 4F otworzy 3 sklepy – pierwsze z otwarć miało miejsce w Rumii, kolejne zaplanowane są w Legnicy oraz Bydgoszczy. Pierwsza z lokalizacji jest punktem własnym sieci, dwie kolejne działać będą na zasadzie franczyzy.

Wojciech Mikulski, Członek Zarządu firmy OTCF sp. z o.o. (właściciela marki 4F) nie kryje, że dalsza ekspansja marki 4F to jeden z głównych obszarów działania firmy w nadchodzącym sezonie jesień – zima:

Obecnie w naszych salonach trwa jeszcze letnia obniżka cen, ale my już wprowadzamy nową kolekcję oraz przygotowujemy się do sezonu jesień / zima 2013. Sezonu bardzo ważnego z kilku powodów. Wchodzimy w czas przygotowań do igrzysk olimpijskich, które wraz z pucharem świata w skokach narciarskich oraz biathlonie będą na pewno najważniejszymi sportowymi wydarzeniami sezonu.

We wszystkich tych konkurencjach wystąpią sportowcy z logo 4F na piersi. Równocześnie nieustannie rozwijamy sieci sprzedaży – po raz pierwszy w historii liczba naszych sklepów przekroczy 100, widać zatem olbrzymi wysiłek w budowaniu lepszego zasięgu, w całej Polsce. Planujemy także intensywne działania marketingowe związane zarówno z kolekcją regularną, jak i projektami specjalnymi, które już od jesiennych miesięcy będzie można zakupić w naszych sklepach.

Informacja prasowa 4F

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0