HomeImprezy outdoor

adidas zaprasza do Pragi na wyjątkowy outdoorowy event

Uwielbiasz sporty ekstremalne? Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie adidas szykuje w Pradze wyjątkową imprezę, jakiej jeszcze nie było – adidas Outdoor Prague. Unikatowa lodowa ścianka wspinaczkowa, zawody boulderingowe i wspinaczkowe, rafting, highline na wysokości 10 m, slackline, wyświetlanie filmów outdoorowych. Te i inne atrakcje czekają na Ciebie na imprezie 28 września w stoczni rzecznej w dzielnicy Troja.

Wraz ze światowej sławy sportowcami, którzy współpracują z adidas będziesz mieć okazję przeżycia niezapomnianego dnia pełnego ekstremalnych sportów w samym centrum Pragi! 

Dla wspinaczy przygotowano zawody w boulderingu i we wspinaczce na trudności, organizowane we współpracy z Czeskim Związkiem Alpinistów (Český horolezecký svaz). W obu kategoriach konkursowych na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. W pokazach wezmą udział m. in.: czeska zawodniczka Nelly Kudrová, Tereza Svobodová oraz Adam Pustelnik i Agata Wiśniewska. Dla tych, którzy chcieliby spróbować wspinaczki poza konkursem przygotowaliśmy kilka ścianek, asekurację i szkolenie prowadzone przez zawodowców.

Jedną z głównych atrakcji imprezy będzie 8 metrowa lodowa ścianka wspinaczkowa przywieziona na tę okazję z Francji. W ramach pokazów wystąpi czeski alpinista Libor Uher. Ścianka będzie dostępna również dla uczestników, dzięki czemu każdy będzie miał okazję doświadczyć tego niesamowitego przeżycia.

W ramach pokazów w dyscyplinach highline (przejście po taśmie rozpiętej na wysokości 10 m), waterline (chodzenie po taśmie rozpiętej nad Wełtawą) oraz trickline, każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz licznie reprezentowanej społeczności slacklinowej z Polski i Czech w imprezie weźmie udział także 33 – letni top slackliner z Austrii Reinhard Kleindl. Przez cały dzień zainteresowani mogą wziąć udział w otwartych warsztatach slacklinerowych prowadzonych przez Reinharda i innych profesjonalnych slacklinerów. 

Każdy odwiedzający imprezę będzie mieć okazję wypróbowania raftingu na kanale z rwącą wodą.

Program urozmaicą występy zespołów Eddie Stoilow i Portless, dyskusje i warsztaty z udziałem sportowców adidas outdoor oraz projekcje filmów o tematyce outdoorowej pod auspicjami projektu „Expediční kamera”.

Impreza odbędzie się dnia 28. 09. 2013 roku w dzielnicy Troja, na terenie stoczni rzecznej, w godz. 10:00 – 22:00. Przeznaczona jest dla wszystkich, którzy kochają aktywność. Wstęp wolny.

Więcej informacji uzyskasz na: www.adidasoutdoorprague.cz

oraz na: www.facebook.com/adidasoutdoor

Informacja prasowa adidas Outdoor

 

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0