HomeRynek outdoor

Kolejny sklep SALEWA Mountain Shop już otwarty – tym razem w Krakowie

W sobotę, 30 listopada br. miało miejsce oficjalne otwarcie zlokalizowanej w północnej części Krakowa Galerii Bronowice. Z tej okazji swoje podwoje otworzył również kolejny, czwarty już po Zakopanem, Warszawie i Rzeszowie, sklep SALEWA Mountain Shop. Lokal o powierzchni blisko 80 m2 posiada w swojej ofercie pełne kolekcje marek SALEWA i DYNAFIT.

Kolejny sklep SALEWA Mountain Shop już otwarty – tym razem w KrakowieKolejny sklep SALEWA Mountain Shop już otwarty – tym razem w Krakowie

Niezwykle ciszymy się, że w niewiele ponad miesiąc udało nam się otworzyć w Polsce kolejne dwa sklepy SALEWA – w Rzeszowie i Krakowie . Ostatnia lokalizacja cieszy szczególnie, jako że od dawna brakowało nam sklepu w mieście, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, a i sama Galeria Bronowice to doskonale usytuowane, nowoczesne centrum handlowe, które dzięki architektonicznym nawiązaniom do krakowskiej secesji stanowi połączenie historii i tradycji ze współczesnością idealnie wpisujące się w filozofię marki SALEWA – mówi Jacek Grzędzielski, General Manager SALEWA Polska.

Kolejny sklep SALEWA Mountain Shop już otwartyKolejny sklep SALEWA Mountain Shop już otwarty

Już teraz zapraszamy na poziom 1 Galerii Bronowice oraz do sklepu internetowego sklep.salewa.pl!

SALEWA Mountain Shop Kraków

Galeria Bronowice

ul. Stawowa 61

Kraków

Godziny otwarcia sklepu:

Poniedziałek-Sobota: 09:00-21:00

Niedziela: 10:00-21:00 

Kontakt:

tel. +48 607 070 257

e-mail: bronowice@polarsport.pl

Monika Młodecka

Salewa PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0