HomeNowości z rynku

Przegląd kurtek na sezon jesień-zima 2014/15

Przyszła jesień i zima będą z pewnością interesujące pod względem debiutujących w sklepach produktów outdoorowych. Wybierzecie się z nami w podróż do przyszłości – przedstawiamy najciekawsze kurtki na sezon jesień-zima 2014/15.

Po targach ISPO MUNICH, kiedy to większość marek outdoorowych na świecie prezentuje swoje najnowsze propozycje na kolejny sezon, przywieźliśmy kilogramy katalogów i setki zdjęć. Teraz podzielimy się z Wami zebranymi informacjami. Na pierwszy rzut kurtki outdoorowe, a już wkrótce sprzęt i akcesoria. A zatem co nowego?

Słowem wstępu o kolorze

Fani koloru na górskich szlakach powinni być zadowoleni – nadal będzie barwnie. Jeśli myślicie, że outdoorowe kolekcje nie mają nic wspólnego z rynkiem modowym, to grubo się mylicie – outdoorowe marki również czerpią inspiracje z wybiegów najlepszych domów mody, dotyczy to przede wszystkim właśnie palety barw, którą zobaczymy w kolejnym sezonie.

Kolekcja marki Norrona (fot. Outdoor Magazyn)Kolekcja marki Norrona (fot. Outdoor Magazyn)

Kolekcja marki Patagonia (fot. Outdoor Magazyn)Kolekcja marki Patagonia (fot. Outdoor Magazyn)

Kolekcja marki Black Diamond (fot. Outdoor Magazyn)Kolekcja marki Black Diamond (fot. Outdoor Magazyn)

Zwodniczy może być obraz z polskich sklepów, gdzie nadal królują kolory szaro-bure. To jednak co widzicie na polskim rynku, nie jest pełnym odzwierciedleniem tego co przygotowały marki. Właśnie na targach ISPO MUNICH sklepy i dystrybutorzy podejmują decyzje, które produkty i które kolory trafią do Polski. Z pewnością nie wszystkie. A od kogo zależy jak się będzie zmieniał polski rynek outdoorowy? Od Was! Dlatego zachęcamy do odwagi i zabawy z kolorami!

Kurtki na sezon jesień-zima 2014/15

Jak już pisaliśmy TUTAJ, specjalista od syntetycznych ocieplin – marka PrimaLoft – dała się przekonać naturalnemu puchowi. Od przyszłego sezonu zimowego wprowadzi nową ocieplinę, będącą mieszanką puchu i włókien PrimaLoft pod nazwą PrimaLoft Performance Down Blend.

Jest to ocieplina, na którą składa się zarówno hydrofobowy puch (nie chłonący wilgoci), jak i super cienkie włókna syntetyczne, całość jest doskonale ze sobą wymieszana.

Nową ocieplinę znajdziemy m.in. w kurtkach: Terrex Climaheat Ice Jacket marki adidas, Hot Forge Hoody marki Black Diamond, Supreme Jacket marki Helly Hansen, Thanos Down Jacket marki La Sportiva czy Tacul PD Jacket marki Vaude…

Pełen artykuł znajduje się na stronie outdoormagazyn.pl. Zapraszamy do lektury!

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0