HomeRynek outdoor

Ducksday – nowa marka odzieży outdoorowej dla dzieci

Na polskim rynku debiutuje belgijska marka odzieży outdoorowej dla dzieci – Ducksday. Jej mottem przewodnim jest hasło: „We love fashion, we love children more”. 

Outdoorowa odzież dla dzieci tej firmy (dostępna od 0 do 12 lat) łączy w sobie wyjątkową kolorystykę, unikalny design i zabawne wzornictwo z bardzo dobrą jakością i wysokimi parametrami technicznymi materiałów, dbałością wykonania i funkcjonalnością ubranek.

Ubrania z kolekcji letniej (plażowej), kolekcji zimowej (narciarskiej), jak również całoroczne kombinezony przeciwdeszczowe są oryginalne i niezwykle praktyczne, zapewniają dzieciom ciepło, komfort i wygodę podczas zabaw na świeżym powietrzu, jednocześnie skutecznie chronią przed wiatrem, deszczem, śniegiem czy słońcem.

Wszystkie oferowane produkty posiadają atest Oeko-Tex Standard 100. Walory i parametry kombinezonów zostały docenione przez branżowych ekspertów i uhonorowane w 2013 roku prestiżową nagrodą ISPO BRANDNEW AWARD na największych branżowych targach outdoorowych ISPO w Monachium.

Kontakt – agent Ducksday :

e-mail: agatawr@yahoo.com
tel: + 48 662255077

www.frollolollo.pl
www.ducksday.com

Informacja prasowa marki Ducksday

 

 

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0